Ім'я Адріана

Опис імені

Значення імені Адріана

«адріатична», «родом з Адріатичного моря»

Походження імені Адріана

Походження імені Адріана має відношення до історії Стародавнього Риму. Основною версією, звідки пішло це жіноче ім’я, є його приналежність до римського родового (або приватного) прізвища Hadrianus.

Характеристика імені Адріана

Адріана ЛімаЦе красиве та привабливе жіноче ім'я неоднозначно проявляється в життя своєї власниці. Значення імені Адріана розкриває амбітну, вольову та самодостатню натуру. Росте енергійною, здоровою та розсудливою дитиною.

У дитячому віці маленька принцеса емоційна та вимоглива. Не любить ділити увагу батьків зі своїми братами або сестрами. Вже в такому віці дивиться на світ свідомо та серйозно.

Класична матеріалістка, любить гроші та цінні дрібнички. Вміє вправно плести інтриги та хитромудрі змови. В юнацтві, значення імені Адріана для дівчинки набуває нових обрисів. Дівчина стає самостійною, знаходить впевненість у собі, вірить у власні сили та вміння.

Ясному розуму і бездоганній логіці дівчини може позаздрити будь-який чоловік. Має чудову інтуїцію, яка часто виводить панночку зі скрутних та складних ситуацій. Значення імені Адріана для дитини передбачає неймовірну витримку, наполегливість та професіоналізм.

Тлумачення імені вказує на щире прагнення молодої особи до багатства і заможного життя. Дівчина всіма силами намагається отримати високий соціальний статус та забезпечити собі гідне існування. Тяга до багатства іноді штовхає принцесу на підлі та негідні вчинки, проте моральній стороні своїх дій жінка не надає особливого значення, знаходячи собі виправдання.

Друзів у Адріани зовсім небагато. Однак це ті люди, на яких дівчина може у всьому покластися та довіритися. Заради своїх близьких людей здатна йти на жертви і компроміси. Вміє щиро співчувати та співпереживати.

Дівчину приваблюють сильні, незалежні і самодостатні чоловіки. Нерідко може стати ініціатором знайомства або побачення. Надзвичайно пристрасна, що «означає» високий рівень сексуальності. Може використовувати любовні відносини для маніпуляції молодою людиною.

Панночка ревнива та недовірлива. Якщо запідозрила свого коханого у зраді, то довгий час буде влаштовувати йому несподівані сюрпризи у вигляді візитів на роботу та постійних дзвінків. Не останнє значення для емоційного комфорту молодої особи, має наявність уваги обранця.

Відмінна і охайна господиня. Тримає будинок в чистоті, намагається створити затишок і підтримувати бездоганний порядок. Вміє чудово готувати і приймати в домі гостей, що «означає наявність у характері такої риси як привітність. Не останнє значення для дівчини має похвала та підтримка в побуті.

Хоч жінка і приділяє важливе значення своїм діткам, від кар'єри вона відмовитися не може і буде всіляко намагатися одночасно реалізуватися як мама і як професійний працівник. З батьками намагається підтримувати зв'язок, проте повністю у всі справи їх не присвячує.

Горда жінка важко переживає професійні невдачі. Хоч і негаразди трапляються досить рідко, молода особа може надовго впасти в депресію. Має логічний склад розуму, а це         «означає» добивається великих успіхів на професійному терені.

Чудово реалізує себе в таких професіях як маркетолог, піар-менеджер, адвокат, юрист. Легко впорається з керівними посадами.

Відомі особистості: Адріана Барраса — мексиканська кіноактриса.

Адріанна Каррі — американська модель.

Адріана Лекуврер — французька актриса.

Адріана Лісу — бразильська актриса і диктор радіо.

Адріана Ліма — бразильська супермодель.

Адріанна Моррісон — американська актриса театру і кіно.

Адріана Скленарікова — словацька супермодель.

Адріанна Уілкінсон — американська актриса.

Адріана Хельцьки — німецький композитор.

Адріанна Шеллі — американська актриса, кінорежисер і сценарист.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я