Ім'я Петро

Опис імені

Значення імені Петро

"Скеля", "Камінь"

Походження імені Петро

Петро — чоловіче особове українське ім'я. Походить від грецького імені Петрос (грец. πέτρος, Petros, що означає «камінь, скеля»). До України це ім’я потрапило у грецькій (римсько-візантійській) формі. Інші розповсюджені форми цього імені — Пітер (в англомовних країнах), Педро (в іспаномовних країнах), Педру (в португаломовних країнах), П'єр (у франкомовнихкраїнах) тощо.

Характеристика імені Петро

Пітер Тілль ( Петро )Хлопчик, названий іменем Петро непосидючий, допитливий, любить рухливі дитячі ігри. Будучи дорослим, він демонструє твердість характеру, вірність обраним цілям, принциповість у судженнях.

У дитинстві малюк виявляє цікавість та допитливість розуму до всіх оточуючих його предметів. Він засинає з питаннями до дорослих і іноді ставить їх у глухий кут своїми міркуваннями. Краща іграшка для дитини названої цим ім'ям - конструктор. Петро - товариський та компанійський хлопчик. На подвір'ї чи у садочку у нього завжди багато друзів. До підліткового віку він вважає за краще компанію хлопчаків - таких же бешкетників, як і він сам.

Будучи школярем, він вчиться без особливого завзяття, але вже з початкових класів захоплюється спортом. Для хлопчика має значення який вид спорту він обере, бо від цього часто залежить його майбутнє. Тут більшою мірою позначається значення імені Петро - підліток виявляє твердість характеру у досягненні найкращого результату в спорті.

У шкільні роки Петро вже знає куди піде вчитися далі. Він серйозно підходить до своєї освіти і вже з молодих років, паралельно навчанню, починає працювати. Незалежність від батьків, самостійне життя - головна мета юнака.

Захоплення протилежною статтю у ці роки, зазвичай, носить несерйозний характер і обмежується фліртом та залицяннями. Значення імені Петро у період дорослішання характеризується цілеспрямованістю, працьовитістю та завзятістю.

Чоловік, названий так, зовні привабливий, фізично сильний, розумний і має добре почуття гумору. Всі ці якості притягують протилежну стать. Це означає, що власникові імені не важко завоювати вподобану жінку. У молодості він часто фліртує з дівчатами, але рідко ця гра доходить до серйозних стосунків.

Ранній шлюб молодої людини буває часто невдалим. Зате одружившись у більш зрілому віці або вдруге, він щасливий в шлюбі. Обладаючи від природи пристрасним темпераментом, чоловік може піти на зраду. Секс для нього має велике значення, але почуття все ж важливіші.

Будучи чоловіком, він може зрадити дружину; зізнаючись у коханні своїй обраниці, він здатний бути у близьких стосунках з іншою жінкою. Однак інтимна близькість для нього не так першорядна у коханні, як спорідненість душ та взаєморозуміння. Зраджуючи своїй коханій тілом, він залишається вірний їй душею.

Сімейне життя цієї людини вдало складається, якщо він одружується ближче до 30 років. У період 20-30 років він, з цілеспрямованої, але легковажної у коханні молодої людини, перетворюється на знаючого свою ціну чоловіка зі стійким світоглядом та бажанням створити міцний сімейний союз.

Значення сім'ї в житті Петра величезне. Це означає, що, будучи батьком сімейства, він докладає всіх зусиль, щоб дружина та діти жили безбідно, і атмосфера в сім'ї була сприятливою. Це турботливий тато, який любить і балує дітей. Він являє собою для них приклад справжнього чоловіка. 

Петро веде здоровий спосіб життя, стежить за фізичною формою, багато читає, свята в його будинку завжди проходять у веселій компанії родичів та близьких друзів. Перебуваючи у шлюбі, чоловік може зраджувати дружині. Однак зради для нього не мають великого значення і носять разовий характер.

Петро починає свою кар'єру з низів. Він, як губка, вбирає всю інформацію, яку отримує на роботі, в процесі просування кар'єрними сходами, а значить, в цьому його незаперечна перевага перед колегами. Маючи добру пам'ять, він застосовує накопичений досвід у стрімкому підйомі до професійної вершини.

Нерідко, набравшись практики, він організовує власний бізнес. Чарівність та товариськість допомагають йому у вирішенні конфліктів і проблем на роботі. Цей працівник часто виступає гарантом виконання поставлених завдань якісно і в строк, бо не кидає обіцянок на вітер. Колеги вважають за краще працювати з ним в команді, бо він прискіпливо і безпомилково виконує покладені на нього обов'язки.

Для нього чимале значення має матеріальна складова його праці. Якщо власник цього імені знає, що в результаті вкладених зусиль він отримає гарну винагороду, то він буде працювати старанніше. Сфери діяльності можуть бути різноманітні: спорт, торгівля, виробництво. Який би напрямок Петро не вибрав - всюди досягне успіху завдяки своїй завзятості.

Відомі особистості на ім’я Петро:

Петро Балабуєв - український дизайнер літаків.

Петро Дорошенко - козацький політичний та військовий лідер, Гетьман Правобережної.

Петро Калнишевський - останній Кошовий отаман Запорозького війська.

Петро Конашевич-Сагайдачний - політичний та громадський діяч.

Петро Король - український важкоатлет та олімпійський чемпіон 1976 року.

Петро Марко - албанський письменник.

Петро Мирчук - український письменник.

Петро Ніщинський - український лінгвіст і композитор.

Петро Трочановський - польський поет.

Петро Влахос - піонер голлівудських спецефектів.

Петро Яцик — канадський підприємець українського походження, меценат і філантроп, відомий своїм вагомим вкладом у фінансування українознавства на Заході та в Україні.

Сер Пітер Менсфілд — британський фізик, лауреат Нобелівської премії в області медицини 2003 року «За винахід методу магнітно-резонансної томографії».

Пітер Хіггс — британський фізик-теоретик.

Сер Пітер Голл — видатний англійський театральний, оперний та кінорежисер.

Пітер Пауль Рубенс — фламандський живописець, один з найвизначніших представників епохи бароко, дипломат, колекціонер.

Пітер Тіль — американський бізнесмен німецького походження, інвестор і керуючий хедж-фондами.

Пітер Зееман — нідерландський фізик, лауреат Нобелівської премії з фізики.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ