Ім'я Платон

Опис імені

Значення імені Платон

"Широкоплечий"

Походження імені Платон

Платон – чоловіче ім’я, грецького походження: Πλατων (Платон), яке в свою чергу походить від грецького πλατυς, що означає "широкоплечий". Ім’я Платон набуло популярності завдяки одному з найважливіших грецьких філософів. Платон був учнем Сократа і вчителем Арістотеля . 

Характеристика імені Платон

Платон КостюкЧоловік, який має ім'я Платон, має синтетичний склад розуму. Такий представник сильної статі здатний все схоплювати на льоту. Значення імені Платон також свідчить про працьовитість. Він не боїться важкої роботи, і саме ця якість часто і допомагає йому домогтися в житті успіху.

Це чоловіче ім'я в даний час зустріти нелегко. Не надто багато батьків наважуються назвати так дитину, а даремно, адже тлумачення імені свідчить про високі інтелектуальні здібності. Відповідно до значення імені Платон для хлопчика такі діти з молодих років наполегливі і старанні. Дружити вважають за краще не з однолітками, а з хлопцями трохи старшими. Таке спілкування викликає більший інтерес і дозволяє дізнатися багато нового.

Значення імені Платон для дитини свідчить про її незалежний характер. Такі діти не переносять абсолютно ніякого насильства. Змусити Платона що-небудь зробити можна лише ласкою. Здатний бути одночасно і чарівним і гордовитим. Обладає такою цінною якістю як безкорисливість. Для дійсно дорогих людей не шкодує ані особистого часу, ані грошей.

З жінками стосунки у таких чоловіків складаються непросто. Представниць сильної статі може лякати їх надмірна зарозумілість та норовливість. Платон не здатний на скоєння значущих вчинків заради своєї обраниці. Це означає, що у взаєминах з партнеркою більше думає саме про себе, найважливіше значення надаючи своєму власному емоційному комфорту.

Платон у коханні зовсім не романтик, чого часто бракує партнерці. Не любить дарувати квіти та творити безумства. Надає перевагу практичним та корисним подарункам. Якщо Платону сподобається якась жінка, він просто підійде і скаже їй про це. Довгий флірт та загадки не для нього. Любить конкретику і максимальну ясність у всьому.

Платон - не найкращий у світі чоловік. Це означає, що для того щоб стати справжньою опорою для своєї дружини йому не вистачає надійності. Саме тому найкращою дружиною для нього є жінка досить вольова і хазяйновита. Разом з тим, дітей обожнює. Заради нащадків готовий на багато що. Здатний навіть на вчинення значних вчинків.

Шлюб переважно тримається завдяки дружині. Якщо чоловік пов'яже своє життя з надмірно доброю та м'якою за характером жінкою, то ймовірно швидке розлучення або нещасливе сімейне життя. Правильний вибір супутниці життя має величезне значення. Жінка відіграє провідну роль у долі цього представника сильної статі.

Платон часто є неформальним лідером у робочому колективі. Велике значення надає роботі, кар'єрі. Вміє дивитися на проблему взагалі, але нерідко «спотикається» на дрібницях. Не схильний прогинатися перед начальством, а значить, здатний своє невдоволення висловлювати у різкій формі. Через це часто на роботі виникають конфліктні ситуації. Колеги поважають його за врівноваженість, за доброту.

В основі успіхів на кар'єрному фронті лежить невичерпна працьовитість. Найбільш відповідними вважаються професії психолога, педагога, громадського діяча, бармена, журналіста, політика, письменника, критика, дипломата. Спілкування на робочому місці має для таких чоловіків велике значення. Віддає перевагу роботі, побудованій на постійному спілкуванні з живими людьми.

Відомі люди на ім’я Платон:

Платон — давньогрецький мислитель, засновник філософської школи відомої як Академія Платона. 

Платон Костюк — український фізіолог, нейрофізіолог,біофізик, академік НАН України, АМН України, РАН.

Платон Майборода — український композитор.

Платон Воронько — український поет, письменник, публіцист, драматург.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ