Ім'я Руслан

Опис імені

Значення імені Руслан

"Лев"

Походження імені Руслан

Згідно з найпоширенішою та визнаною версією, ім'я Руслан має давнє східне коріння: воно походить від тюркського Арислан або перського імені Арслан (Аслан), що означає «лев».

Характеристика імені Руслан

Руслан ПономарьовЕнергетика імені Руслан дуже сильна. Чоловікові з цим ім'ям притаманні сильна воля, потужний інтелект, прагнення, у що б то не стало, домагатися обраної мети. Руслан упертий, гордий та гонористий, разом з тим часом він дріб'язковий, мстивий та злопам'ятний, він не вміє прощати образи. У нього дуже мало справжніх друзів, бо він легко піде на обман заради власних інтересів. Марнославний, гордовитий, сильний фізично і морально, Руслан справжній боєць, який заради перемоги піде і на хитрість.

Маленький Руслан з ранніх років виявляє твердість характеру, батькам складно його в чомусь переконати і навіть просто вплинути на його думку. Він зовсім не цінує авторитет вчителів та старших, а однолітки бояться Руслана за його запальний характер. Сильний фізично, він з легкістю дасть відсіч, але при цьому сам ніколи не заступиться за слабкого. Він "собі на умі", навіть серед близьких та рідних він не припиняє хитрувати заради власної вигоди. У хлопчика відмінно розвинені пам'ять та інтелект, у навчанні він серед кращих учнів. Батькам варто виховувати в дитині такі якості, як терпимість до людей, порядність та доброту.

Руслан страшенний кар'єрист. Заради професійного успіху він ні перед чим не зупиниться, не роздумуючи піде на все. Руслан обирає престижні професії, такі як адвокат, банкір, агент з продажу нерухомості, адміністратор. Йому подобається комфорт, а ось монотонна "ручна" робота явно не для нього. Руслан більшу частину зароблених коштів витрачає на підтримання іміджу успішної та впевненої в собі людини. Однак за цією маскою ховається його справжнє обличчя, наодинці із собою він самотній чоловік, часом слабкий.

В житті Руслана багато жінок, він дуже приваблює слабку стать, ніхто краще за нього не вміє так гарно пустити пил в очі, домагаючись симпатії жінки. Шкода, але його амурні захоплення швидко проходять, без усякого жалю чоловік кидає чергову жертву. Однак за зворотньої ситуації, самолюбство Руслана не виносить, коли кидають його самого! Він з тих чоловіків, які готові витратити купу сил заради помсти колишній коханій. Одружується Руслан досить пізно. Його дружиною може стати тиха, скромна та наївна жінка, готова коритися йому у всьому і завжди.
Відомі особистості: 

Руслан Пономарьов — український шахіст, 16-й чемпіон світу з шахів.

Руслан Ротань  — український футболіст.

Руслан Федотенко — професійний український хокеїст.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я