Ім'я Віталій

Опис імені

Значення імені Віталій

"Життєвий", "Життєздатний"

Походження імені Віталій

Віталій — походить від латинського vitalis — життєвий, життєздатний, той що дає життя. Ім’я розповсюджено переважно в слов’янських країнах.

Характеристика імені Віталій

Віталій КличкоЗначення імені Віталій для хлопчика наділяє його такими якостями як м'якість характеру, слухняність та старанність. Він дуже прив'язаний до матері. Це простежується і в дорослому віці. Якщо у нього є ще брати чи сестри, то вони відмінно ладнають між собою протягом усього життя.

Значення імені Віталій для дитини робить її мрійником та романтиком. Але цей бік своєї натури він намагається нікому не демонструвати. Особливо завзято він зберігає всі свої мрії та фантазії всередині себе саме в підлітковому віці.

М'яким та безконфліктним цей чоловік буває не завжди. У поведінці може з'явитися певна різкість та брутальність у тому випадку, якщо Віталій відчує необхідність самоствердитися.

Такі чоловіки досить легко закохуються, це означає, що вони здатні відчувати глибокі почуття та пристрасть. У відносинах з жінками він воліє відчувати певну свободу та незалежність. Схильний будувати відносини за принципом батько-дочка.

Віталій не любить, коли його партнерка домінує. Лідерські функції у відносинах ці чоловіки беруть до своїх рук. Саме ця внутрішня сила як магніт притягує до нього різних жінок.

Невдалі стосунки не здатні зламати Віталія. Навпаки, вони тільки підштовхують до нових завоювань. Величезне значення в жінці для нього грає її струнка фігура та доглянуте тіло. Крім цього такі чоловіки завжди звертають увагу на одяг коханої та на її парфум.

Намагається протягом роману підтримувати стосунки на одному хвилюючому душу рівні. В ліжку завжди думає про задоволення жінки. Її емоційний стан для Віталія має велике значення.

Стосунки з дружиною багато в чому схожі на відносини з коханкою. У дружини візьме ту представницю прекрасної статі, яка стане в першу чергу відданим другом. Цей факт означає, що дружині Віталій має довіряти практично так, як і своєї матері.

Вірний сім'янин. Шлюб має для нього серйозне значення. Почуттями дружини схильний дорожити.
Віталій – працьовитий, а значить, може бути успішним практично в будь-якій сфері. До того ж, його самовідданість на робочому місці ніяк не залежить від роду діяльності. Домогтися високих професійних успіхів може перешкодити тільки брак наполегливості та часта нездатність до зібранності.

Чимале значення мають і зусилля, які Віталій прикладає задля досягнення мети. Якщо він буде йти до мрії наполегливо та регулярно працювати, то кар'єра складеться успішно.

Плюси та мінуси характеру досить різноманітні. Віталій володіє легкозбуджуваною психікою. Нерідко стає похмурим, без будь-яких видимих на те причин. Вольові якості досить слабкі.

Старанність допомагає йому добре вчитися та осягати різні досить складні науки. Але, у навчанні велике значення має бажання самого Віталія. Тільки виявивши тверду непохитну волю, він зможе стати висококласним фахівцем та отримати гідну освіту.

В незвичній обстановці досить швидко освоюється, що має в житті досить чимале значення. Розумові здібності досить високі. Можна навіть сказати, що у Віталія гнучкий розум. Може бути дуже впертий, в залежності від навколишніх обставин. Не обділений такою рисою характеру як хитрість. Хитрість використовує для досягнення своїх цілей.

Відомі особистості: 
Віталій Коротич — поет, прозаїк, публіцист, перекладач, лікар.

Віталій Кличко — український боксер та політик.
Віталій Лінецький — українськийактор театру і кіно.

Віталій Козловський — український естрадний співак.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я