Ім'я Єгор

Опис імені

Значення імені Єгор

"Землероб"

Походження імені Єгор

Єгор — особисте ім'я; яке є фонетичним варіантом імені Георгій, що стало самостійним ім'ям. Ім'я Георгій та його народна форма Єгор, утворилися в українській мові з одного й того ж грецького імені Георгіос  (дав.-гр. Γεώργιος) що в перекладі означає "землероб". За переказами, Зевс був покровителем землеробства тахліборобів. Ім'я Георгій спочатку змінилося на Єгоргій, Єгорій, Єгор.

З Днем Народження, Єгор!

Характеристика імені Єгор

Єгор МартиненкоТаке чоловіче ім'я, як Єгор дарує своєму власникові досить цінні якості характеру — працелюбність та старанність. Завдяки їм, Єгор може досягти багато чого і в плані соціального статусу, і в кар'єрі і навіть в особистому житті. Значення цього імені також свідчить про запальність та сварливість цих чоловіків. Нерідко такі люди бувають надмірно педантичні.

Значення імені Єгор для хлопчика наділяє таку дитину розвиненим почуттям гідності та непосидючістю. Він обожнює розпочинати нові ігри та придумувати розваги для себе та своїх друзів. Періодами буває дуже лагідним, добрим. Батьки часто бувають незадоволені зайвою задерикуватістю свого сина. Задерикуватість може провокувати конфлікти з однолітками та навіть з уже дорослими людьми.

Тлумачення імені свідчить про те, що у Єгора аналітичний склад розуму. Любить аналізувати все, що відбувається навколо. Може пручатися, якщо вчителі або мати з батьком намагаються змусити його робити те, що він не хоче. В такому випадку краще надати йому шанс зробити саме те, чого він бажає і самому в подальшому оцінити правильність свого рішення.

Також значення імені Єгор для дитини наділяє його схильністю до навчання. Відбити охоту до отримання знань може вчителька, з якою Єгору не вдасться знайти спільної мови. Якщо це станеться, то батькам краще не тягнути час та оперативно перевести сина до іншої школи. Єгор буде дуже чесним у стосунках з жінками. Це означає, що такі чоловіки не здатні на обман та зраду. Не любить вульгарно одягнених та нафарбованих жінок. Віддає перевагу жіночним дівчатам, серйозним та скромним.

Якщо Єгор зізнається в коханні, то можна не сумніватися у щирості його слів. У рідкісних випадках може захопитися зарозумілою яскравою жінкою, але такий роман триватиме недовго і, швидше за все, закінчиться для нього вельми сумно. Можливо, навіть виникне тривала важка депресія.

Для такої людини як Єгор дружина і діти дуже важливі. Найчастіше лідером в його сім'ї стає саме дружина, але думка Єгора залишається вирішальною в серйозних питаннях. Гармонія у взаєминах з дружиною має для нього величезне значення. Тільки в таких сімейних відносинах він зможе бути дійсно щасливий.

Зі своїми дітьми Єгор може бути суворим, якщо цього вимагають обставини. До офіційного шлюбу з симпатичною йому жінкою вступати не поспішає. Любить добиватися жінок, які стоять вище від нього соціальними сходами. Це означає наявність у нього потреби долати труднощі. При цьому не надає великого значення кількості докладених для підкорення красуні зусиль.

Такі чоловіки досить амбітні, а це значить, здорові амбіції разом з вродженою працьовитістю здатні підняти Єгора на вершину кар'єрних сходів. Якщо мета має велике значення, то готовий ризикувати. Такий підхід нерідко допомагає йому стати справжнім переможцем.

Труднощі та невдачі на шляху підйому кар'єрними сходами Єгора не зупинять. Часто буває не готовий все життя працювати на місці звичайного клерка. Намагається піднятися якомога вище. Колеги цінують його за принциповість, обов'язковість та цілеспрямованість. Начальником може стати суворим.

Відомі особистості: Єгор Єгоров — український хокеїст, нападник.

Єгор Мовчан — український кобзар.

Єгор Картушов — український футболіст, півзахисник.

Єгор Чечеринда — український новинар і телеведучий. Родом із Запоріжжя.

Єгор Божок — український дипломат. В. о. глави Місії України при НАТО (з 2014).

Єгор Демченко — український футболіст, півзахисник.

Єгор Кривошей — український футболіст, півзахисник.

Єгор Дементьєв — український велогонщик, чотириразовий чемпіон літніх Паралімпійських ігор.

Єгор Мартиненко — український тріатлоніст.

Єгор Лугачов — український футболіст, півзахисник.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ