Ім'я Тимофій

Опис імені

Значення імені Тимофій

"Той, хто шанує Бога"

Походження імені Тимофій

Ім’я Тимофій або Тимотей походить від давньогрецького Τιμόθεος - тимофеос, що означає той, хто шанує Бога. У різних європейських країнах це ім'я буде звучати як Тимоті, Тимотіас в Англії, Тимотео - в Іспанії, Італії, Тимотеу - в Португалії, Тимотеос - в Греції, Тимотей - в Румунії, Тимотеуш - у Польщі, в північних країнах (Норвегія, Данія, Швеція) та в Німеччині - Тимотеус, Тімо, Тімі - у Фінляндії, Тимод - в Ірландії.

З Днем Народження, Тимофій!

Характеристика імені Тимофій

Тимофій ГаврилівВ енергетиці імені Тимофій присутня сміливість, стійкість та відвага. Це дуже прямолінійна та щира людина, семе за це часом його недолюблюють оточуючі. Тимофій ніколи не йде за іншими, на все, що відбувається у нього є своя, тверда точка зору. Тимофій не образливий та не злопам'ятний, і лише жага справедливості штовхає його вступати в конфлікти навіть, незважаючи на чисельну перевагу в середовищі його опонентів. За тихий норов та внутрішню стійкість Тимофія поважають оточуючі, люди тягнуться до нього як до осередку спокою, мужності та справедливості. Однак з роками Тимофій може стати занадто нетерпимий до недоліків оточуючих.

Тимофій різко вирізняється серед однолітків, він і зовні виглядає значно старшим за свої роки, його поведінка відрізняється зібраністю та життєвою мудрістю. Як і будь-який хлопчисько, Тимофій може попустувати і побешкетувати, але вже з дитячих років він бере повну відповідальність за свої вчинки. Він непоганий учень, особливо його цікавлять природничі дисципліни. Батьки відчувають гордість за свою чесну та слухняну дитину. Багато однолітків відкрито заздрять хлопцю, часом чорною заздрістю недолюблюють за його успіхи.

Дорослий Тимофій набуває таких рис, як упертість, прагнення до красивого життя. Цьому чоловікові не властива лінь, він трудоголік що допомагає йому дуже рано здобути фінансову незалежність. Він закостенілий прагматик і не дивиться на життя крізь рожеві окуляри. Слід зазначити, що робота з цифрами Тимофію дається найкраще, він може спробувати себе у сфері управління, у банківській справі, у математиці.

Тимофій дуже рано створює сім'ю. Він часто закохується, але погано розбирається в жінках. Спокусившись зовнішньою красою, чоловік може зв'язати своє життя з жінкою порожньою, вітряною або егоїстичною. Тимофій не потерпить зради та брехні, а засумнівавшись у вірності коханої, він без жалю розпрощається з нею назавжди. Часто чоловіки з цим ім'ям вступають у повторні шлюби. Тимофій знайде щастя поруч зі спокійною, ніжною та відданою дружиною, натомість жінка отримає міцного господаря та зразкового батька в його особі.

Відомі особистості: Тимотей ( Тимофій) Бордуляк  — український письменник, священик УГКЦ, просвітянський та громадський діяч.
Тимофій Страхов - міколог та фітопатолог.
Тимофій Білоградський — український композитор, лютніст та кобзар-бандурист.

Тимофій Левчук — український радянський кінорежисер, педагог.
Тимофій Гаврилів - український письменник, перекладач, колумніст, блогер, літературознавець та культуролог.

Тимофій Піддубний — український оперний співак, тенор, драматичний артист. 

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ