Будь неперевершеною з нішевою парфумерією

Нішева парфумерія

Обрати свій аромат парфумів – мрія кожної жінки. В його пошуках чарівна частина людства готова перепробувати безліч варіантів з масового та люксового сегментів ринку. Але набагато простіше скористатись пропозиціями нішевої парфумерії.

Це унікальна продукція, створена руками досвідчених майстрів. Для її виробництва відтворюються та модернізуються старовинні рецепти, або ж парфумерами під впливом натхнення складаються нові. Вибір ароматів дивує. Вони можуть бути цитрусовими, фруктовими, фужерними, літніми, зимовими, деревними… Яскравим прикладом останніх є аромат Byredo Gypsy Water, що перекладається, як «Циганська вода».

Чому саме нішева парфумерія

Продукція мас-маркету, безумовно, користується величезним попитом. Зумовлено це її ціновою доступністю. Придбати парфуми, парфумовані води та інші товари масового споживання можна будь-де: хоч в косметичному кіоску біля дому, хоч в супермаркеті або на ринку. Люксова парфумерія значно дорожча, але й якісніша. Її виробники – відомі бренди, реклама котрих зустрічається по телебаченню, на обкладинках глянцевих журналів тощо.

На відміну від масової та люксової продукції нішева парфумерія є ексклюзивною. Їй не потрібна реклама, тому що свого споживача вона завжди знайде. Вперше поняття нішевої парфумерії було визначене в 90-х роках минулого століття. Хоча сам процес створення нетривіальних ароматів налічує багато сотень років. Сьогодні цей напрямок продовжує активно розвиватись та не перестає дивувати справжніх шанувальників якісної та оригінальної парфумерної продукції. Найбільше враження за останній час на аудиторію споживачів нішевої парфумерії справили новинки від Byredo, а особливо парфумована вода бренду Byredo BAL D`AFRIQUE.

Переваги нішевої парфумерії

Насправді їх безліч. Кожен аромат даного сегменту ринку заслуговує найвищих оцінок. Серед переваг варто відмітити:

  • неповторність ароматів, рецепти яких складаються талановитими парфумерами на хвилі натхнення, а не за попередньо складеним виробничим планом;
  • можливість отримати парфуми або парфумовану воду, якої більше ні в кого немає;
  • неймовірну стійкість ароматів, що тримаються на шкірі протягом дня і залишаються на ній аж до миття.

Особливої уваги заслуговує склад продуктів нішевої парфумерії. В процесі виробництва категорично заборонено використання синтетичних складових. Для створення неймовірних ароматів обирається виключно натуральна сировина з різних куточків світу. Все це, а в додатку ще й оригінальна упаковка продукції, робить її ексклюзивною та заслуговує найкращих відгуків зі сторони експертів та споживачів.