Тканинні жалюзі - сучасне рішення для квартир і офісів

Тканинні жалюзі

Вирішити питання світлозахисту приміщення нескладно. Але з появою величезного вибору різних матеріалів для завішування вікон можна легко розгубитися. Виробники балують клієнтів розмаїттям конструкцій і забарвлень, фактур і матеріалів, залишаючи вибір за нами. В результаті більшість звертає увагу переважно на вартість продукції. Щоб ви не витрачали час на тривалі пошуки, ми дамо раду: вибирайте тканинні жалюзі.

Це відмінне рішення для завішування вікон і одночасно з цим для надання додаткової естетики інтер'єру. Ціна на тканинні жалюзі в Києві дуже приваблива, що робить придбання не тільки корисним, а й вигідним. В результаті багато хто переходить саме на цей спосіб світлозахисту приміщення.

Основні функції тканниних жалюзі

Рулонні штори мають те ж призначення, що і горизонтальні або вертикальні жалюзі, - захищають кімнату від надмірного проникнення сонячного світла або приховують особистий простір від сторонніх очей (якщо ви перебуваєте на 1 або 2 поверсі). Продукція являє собою цілісне полотно, яке закручується на вал. Сам рулон фіксується на вікні. Завдяки спеціальному механізму тканини розкручуються і скручуються назад на валик.

Позитивні сторони

Якщо порівнювати рулонні штори з іншими видами жалюзі, то вони мають ряд переваг. До основних з них відносяться:

  • великий вибір матеріалів, фактур і забарвлень;
  • простий підбір ролет до існуючого інтер'єру;
  • елементарне кріплення до вікон;
  • зрозумілий механізм управління;
  • відмінні світлозахисні характеристики;
  • унікальна можливість захистити кімнату від шуму з вулиці;
  • простий догляд і невибагливість в чищенні.

Поєднання тканинних жалюзі з тюлем дозволить вигідно обіграти ексклюзивні дизайнерські задумки. При цьому полотно буде статичним, бо завдяки напрямним матеріал не розвивається на вітрі при відкритому вікні.

Де придбати рулонні штори

Великий вибір якісних європейських тканинних жалюзі представлений на сайті jaluzi-roleti.com.ua. Серед матеріалів є продукція, яка характеризується стійкістю до вигоряння, екологічною безпекою (не виділяють отруйних речовин при нагріванні), практичністю і великим вибором кольорів. Тому вироби рекомендовані до використання в житлових і комерційних приміщеннях.

Базисні матеріали являють собою тканини з різними рівнями світлозахист (від 10 до 100%). Найбільш щільними і здатними повністю приховати УФ-промені є жалюзі «Блекаут» (Black Out). Вибирають їх переважно для вікон, що знаходяться з сонячної сторони. Модель «Блекаут» має найвищу вартість, зате стовідсотковий захисний ефект гарантований.

«Дімаут» мають спеціально спроектовану структуру, яка забезпечує коефіцієнт затримки світла від 70 до 90%. Кінцевий результат залежить від обраного відтінку рулонних штор. Матеріал дозволяє заповнити кімнату денним світлом тільки частково.

«Блекаут» за характеристиками нагадує «Дімаут», але до його структурі додаються 2-3 прогумованих шари. Одним з таких покриттів є акрилова піна. В результаті світлонепроникність рулонних штор на основі «Блекаут» дорівнює 100%.

Якщо цікавить продукція для завішування вікон в ресторанно-готельних комплексах або в спеціалізованих закладах сфери ХоРеКа, то рекомендується придбати тканинні жалюзі. Це дасть можливість швидко створити стильний дизайн, забезпечивши відвідувачів комфортною обстановкою і зробивши відпочинок максимально приємним.