Годинники Сhopard: ексклюзивні аксесуари преміум-класу

Швейцарські годинники користуються репутацією визнаних у всьому світі еталонів якості. Конкурують з ними лише вироби найвідоміших австрійських брендів. Таке сприйняття не змінюється, незважаючи на розвиток сучасних технологій та появу на ринку нових компаній. Один з найвідоміших швейцарських брендів — Сhopard. Компанія займає найвищі позиції серед виробників годинників преміум-класу.

Годинники Сhopard: ексклюзивні аксесуари преміум-класу

Історія та секрети популярності Сhopard

Компанія заснована у 1860 році. В ті часи годинники мали змогу придбати лише люди з високим рівнем достатку. Тому, вибір цільової аудиторії був цілком природнім. З розвитком технологій та появою масового виробництва механізмів компанія вирішила на розпорошувати зусилля і зосередитись на виготовленні екслюзивних годинників. Ця спеціалізація зберігається до сьогоднішнього дня.

У всьому світі годинники Сhopard асоціюються з декількома важливими характеристиками:

  • бездоганна якість. Бренд досі використовує ручну роботу. На виробництві працюють кращі майстри. Компанія використовує матеріали екстра-класу. Всі елементи виготовляються на власних підприємствах;
  • високотехнологічні розробки. Саме Сhopard належить велика кількість інноваційних ідей;
  • ексклюзивний дизайн. Годинники бренду позиціонуються як елегантні аксесуари. Дизайнерські рішення отримують численні нагороди на міжнародних виставках.

Досить довго компанія виготовляла лише чоловічі моделі. У 1974 році Сhopard створив перший жіночий годинник. Сьогодні лінійка аксесуарів для прекрасної половини людства представлена широким спектром оригінальних дизайнерських рішень. Кожна з моделей стане бездоганним подарунком для людини з вишуканим смаком.

Де можна придбати годинник Сhopard

Досить довго аксесуари компанії пропонувалися лише в фірмових салонах в найбільших містах Європи. Сьогодні ви можете придбати оригінальні годинники Сhopard на сайті https://www.luxgroups.ua/watch/chopard.html. Інтернет-магазин Lux Groups співпрацює з офіційним представником компанії напряму. Клієнти отримують гарантію якості та сертифікати, що підтверджують оригінальність аксесуарів.

Зручний інтерфейс сайту дозволяє підібрати оптимальні моделі з мінімальними втратами часу. Кожна позиція каталогу має якісні фото годинників та детальний опис. Консультанти інтернет-магазину завжди готові допомогти з вибором кращих моделей і відповісти на будь-які запитання.

Скористайтеся цією можливістю. Годинники Сhopard — особливі аксесуари. Вони подарують вам справжню насолоду володіння ексклюзивною річчю бездоганною якості.