Операція "Нове плаття": як вибрати і де купити?

Не буває багато суконь в гардеробі жінки. Для кожного випадку є особливе вбрання. В образі для побачення не хочеться з'являтися в офісі, адже сувора атмосфера роботи позбавляє річ романтичного шарму. І навпаки, стильна ділова модель, від якої млосно зітхають колеги чоловічої статі, для неформальної обстановки боляче серйозна. Не кажучи вже про те, скільки інших чудових приводів у сучасної дівчини причепуритися. А значить, пора на шопінг.

Жіночі плаття: як вибрати і де купити?

Вибираємо модну сукню за фігурою, смаком та обставинами

Кожна обновка важлива і вимагає уваги. Але коли мова йде про те, щоб купити плаття, панночці потрібно підключити все своє фешн-чуття. Адже такі образи привертають увагу, ними насолоджуються чоловіки, їх суворо оцінюють інші жінки. Ваш лук має бути ідеальним.

Пропонуємо кілька ділових рекомендацій для жінок на вибір вдалого вбрання.

  • Довіряйте собі. Нам всім подобається різне. Можливо, ваш ансамбль здасться комусь занадто екстравагантним. Ну і що? Якщо ви в такому лукі відчуваєте себе королевою, значить, він гідний вашого гардеробу.
  • Демонструйте переваги фігури, а не приховуйте. Пишні дівчата намагаються заховати животик, а разом з ним маскують також шикарні стегна і красиві груди. Худенькі теж із задоволенням влазять до рятівного оверсайзу по всій довжині, вважаючи, що це зробить силует більш жіночним. Але ж можна було показати "ноги як у Кемпбелл".
  • Враховуйте "фон". Про це ми говорили на початку. Модні сарафани гарні на пляжі, на побаченні або прогулянці. Для ділового обіду краще вибрати щось менш легковажне.
  • Дивіться, а не судіть. Ми звикли мислити стереотипно: що хороша обновка зобов'язана коштувати багато. Це правило вже давно в архіві. Виявляється, купити розкішну річ можна дешево. Далі про це.

"Клубок" для модниці і всієї родини

"Клубок" для модниці і всієї родини

Дошка оголошень пропонує жіночій аудиторії приємні і вигідні покупки. Це не просто черговий інтернет-магазин. Сервіс зібрав продавців зі всієї України. Тож ви маєте справу з величезним асортиментом, де є все.

"Клубок" догодить не тільки стильній пані. На сайті може одягатися вся сім'я. Подивіться плаття для мами і доньки: недорого на "Клубку". Всеукраїнський майданчик - справжня знахідка для зайнятої леді.

Сервіс дозволяє економити не тільки час. На сайті дуже вигідний шопінг за рахунок великої конкуренції продавців і відсутності комісії. Ви купуєте у власників. Майданчик не бере плату за публікацію оголошень. Економлять і продавці, і покупці. Навіть найгарячіші тренди від провідних брендів мають цілком демократичні цінники.