Окуляри Ray-Ban Clubmaster: поєднання класичного напряму і модних тенденцій

Окуляри від компанії Ray-Ban Clubmaster непідвладні часу. Вони по праву вважаються незамінним аксесуаром для створення образу творчих особистостей або культурної інтелігенції. У них поєднується стильність, практичність, естетична привабливість.

Окуляри Ray-Ban Clubmaster

Історія створення моделі Clubmaster

Відмітна особливість очок Clubmaster - наявність оправи з верхньою частиною, яка підкреслює лінію брів. Такий каркас, який називається Browline, користувався підвищеною популярністю в 50-х роках минулого століття. До моди він повернувся тільки наприкінці 80-х років, бо до цього лідируючі позиції займали моделі Aviator та Wayfarer.

Лінійка виробів, які виготовляються компанією Ray-Ban, швидко отримала заслужену популярність. Вони часто вибиралися для зйомок фільмів відомими кіносценаристами. Окуляри Clubmaster зуміли набути абсолютно нового статусу і стали уособлювати образи інакомислячих людей. Буквально через 2 десятка років на модель стали звертати увагу представники молодого покоління. 2013-го року у продажу з'явилися окуляри з матовою алюмінієвою обробкою, а також зі складною оправою Folding.

Особливості оправи окулярів

Продукція rayban ukraine clubmaster являє собою стиль оптичний виробів, характерних для голлівудських зірок та поціновувачів класики. Вона відрізняється вишуканим зовнішнім виглядом та вінтажністю. Оправа окулярів виконується з міцного металевого сплаву, доповненого ацетатним або пластиковим каркасом. Оптичні аксесуари пропонуються користувачам в різних колірних варіаціях:

  • чорні;
  • коричневі;
  • сірі;
  • черепахові.

Вони ідеально підходять для людей з будь-якою формою обличчя. За бажанням можна в сонцезахисних окулярах замінити скла на вставки з діоптріями, щоб використовувати їх для поліпшення якості зору.

Лінзи окулярів Рей Бен Клабмастер надійно захищаються від відблисків. Вони значно покращують чіткість та контрастність зображень. Скло здатне поглинати до 85% видимих ​​променів і 99% світла, яке відбивається. Популярність окулярів тісно пов'язана з їх використанням в кінематографії. Таку модель використовував Містер Рожевий в картині Тарантіно "Скажені пси". Окуляри Клабмастер також носив Боб Гелдоф в популярній драмі «Pink Floyd: The Wall». Любителі кіно не змогли не помітити фірмові аксесуари на героях стрічок «Талановитий містер Ріплі» та «Впіймай мене, якщо зможеш». Окуляри вдало доповнюють образи, створені Меттом Деймоном та Томом Хенксом.