Чому не можна дарувати годинник?

Кожна людина, яка хоч раз вибирала подарунок, задавалась питанням — ”чому не можна дарувати годинник?” Це питання логічне, адже якщо заглянути в історію, то коріннях цих забобонів прийшло до нас ще з часів, коли годинники не були розповсюдженими, та викликали у людей страх через нерозуміння.

Чому не можна дарувати годинник?

Ще в стародавні часи, в Китаї годинники вважали чимось, що відносили до темних сил, що вони можуть принести нещастя в сім’ю. А все через те, що ієрогліф, що означає годинник, був дуже подібним до ієрогліфа, який означає “смерть”.

За сотні років ця недовіра пройшла через народи, та на наших землях осіла та сама забобона, але трошки в іншій варіації. У нас вважається, що годинник дарувати — це до розлуки та розладів у заміжніх парах. Таким чином, очевидно, що годинник став жертвою страхів людей, які жили сотні років тому та, можливо, не до кінця розуміли як працює цей механізм. В наш же час, годинник є неодмінною складовою нашого життя. Важко собі уявити, у що перетвориться наше сьогодення без цього прекрасного приладу.

Тож зрозуміло, що годинник — це прекрасний подарунок, який може підкреслити індивідуальність як чоловіка, так і жінки. Але дійсно, з цим подарунком треба бути обачним, але не через те, що він несе в собі “містичну силу”, а через те, що це річ яка або подобається, або ні. Тож до вибору треба ставитися з відповідальністю. Простіше ситуація складається з прикрасами на подарунок. Наприклад, якщо ваша кохана носить браслет, на який одягаються шарми, то ви можете підібрати підвіски Пандора, які мають універсальний розмір та ідеально доповнять браслет.

Який годинник краще подарувати жінці?

Ось декілька найрозповсюдженіших видів:

  • Джерело енергії: кварцові, механічні, електронні.
  • Функціонал: прості, з ускладненнями.
  • Стиль: класичні, повсякденні, вечірні, незвичайні.
  • Матеріал: пластикові, сталеві, ювелірні, інші матеріали.

Деякі з них зустрічаються досить рідко, але більшість можна побачити кожного дня, варто озирнутися.

Для спортивної жінки, яка постійно в русі, підійде електронний годинник, з функціями крокоміру, GPS та пульсометром. Також не зайвим буде звернути увагу на ударостійкість. Адже при активних видах спорту, звичайний годинник може пошкодитись буквально за кілька тренувань.

Якщо жінка дотримується класичного або кежуал стилю в одязі, то краще вибирати кварцові годинники, без ускладнень. Популярним подарунком вважається комбінація з годинника та ювелірної прикраси, яка доповнить образ. Наприклад, якщо підібрати годинник насичено бежевого кольору, та купити браслет з золота, або з камінням пастельних тонів, то ви створите для жінки одразу цілий образ, яким вона буде хизуватися перед подругами.

Та не забувайте, що на питання “чому не можна дарувати годинник”, не треба звертати увагу, і якщо ваша друга половинка хотіла б на свято отримати такий презент, не варто нічого боятися.