Окуляри торгового бренду «Персоль»: це краще, що ви можете вибрати

Persol - італійський бренд преміальних окулярів, найвищого класу, який почав свою історію з виготовлення високопрофесійних моделей для пілотів, гонщиків та кінозірок.

Окуляри торгового бренду «Персоль»

Історія почалася

Початок роботи було покладено в далекому 1917 році. Штаб-квартира донині перебуває в Італії в серці Турина. Заповзятливий засновник бренду Джузепе Ратті почав свою роботу зі створення перших захисних окулярів для пілотів армії Італії, а також для перших професійних гонщиків тієї епохи. Вкрай затребуваним на той момент був фактор порятунку очей від пилу та яскравого сонячного світла.

Будучи досвідченим оптиком, Ратті був настільки захоплений моделями для пілотів, що експериментальний шляхом створив димчасті лінзи, які лягли в основу створення перших окулярів під назвою THE Protector. Ратті був досить захопленою натурою і часто працював з натуральними елементами, такими, наприклад, як кварц.

Після тестування модель міцно прописалася в екіпіровці військових льотчиків і заслужила визнання гонщиків. Цей крок дозволив міцно закріпити окуляри Персоль на вершині Олімпу, а також засновнику підписати багатомільйонні контракти з ВПС США, Швейцарії та Великобританії.

Визнання зірками

Після багаторічної роботи бренду окуляри «Персоль» поступово стали виходити в народ. У 60-ті роки була розроблена модель для водіїв з використанням модного коричневого відтінку лінзи, яка відмінно захищала очі від пилу та світла. Вона отримала назву "649". Після чого окуляри з'явилися в кіно, де Мастрояні в стильній оправі підкорив серця всіх італійців.

Нова модель "714" зробила окуляри «Персоль» мега популярними серед зірок кіно. Поляризаційні лінзи та унікальні оправи стали візитною карткою серед багатьох акторів, а також все частіше можна було побачити бренд на екранах.

Як і в середині 20-го століття всі окуляри «Персоль» збираються вручну із застосуванням високоякісних аксесуарів та натуральних матеріалів природного походження. Всі лінзи без винятку проходять випробування в екстремальних умовах:

  • африканських пустелях;
  • засніжених Альпах;
  • суворого Сибіру і т. д.

Це необхідно для якісної перевірки та майбутнього оптимального захисту очей.

Останні колекції

Бренд нестримно працює над новими моделями і представив нову колекцію з 9 пар. Всі окуляри «Персоль» мають тонкі оправи та яскраві відтінки, які неодмінно оцінять молоді люди і поціновувачі якості бренду.