Як відрізнити справжні окуляри Ray Ban від підроблених

Як відрізнити справжні окуляри Ray Ban від підроблених

Будь-який з відомих світових брендів рано чи пізно стикається не тільки з шаленою популярністю, але й з проблемою виготовлення підробок. Не змогли уникнути цієї долі й легендарні окуляри Ray Ban, які сьогодні, звичайно, можна знайти без особливих зусиль, але досить складно відрізнити від оригіналу тому, хто в цій справі не особливо розбирається.

Кілька способів розпізнати фейковий товар

Існує кілька критеріїв, на які варто звернути увагу, вибираючи окуляри Ray Ban, до них відносяться:

  • ціна;
  • упаковка;
  • наявність аксесуарів;
  • зовнішнє оформлення.

Найпростіший спосіб виявити підробку - дізнатися ціну товару. Хороша річ, тим більше, коли мова йде про окуляри Ray Ban, не може коштувати дешево. Розцінки на пропоновані моделі мають бути максимально наближені до тих, що представлені на офіційному сайті виробника. Якщо ціна набагато нижча, то від такої покупки краще відмовитися, щоб уникнути розчарування.

Скільки ж коштують справжні окуляри Ray Ban? Ціна на них залежить від популярності обраної моделі і тих матеріалів, які використовуються для виготовлення. У будь-якому випадку, менше ніж за 100 євро їх точно знайти не вийде.

На превеликий жаль, окремі нечисті на руку магазини реалізують копії окулярів Ray Ban за пристойними цінами, а тому цей параметр є дуже відносним в складній справі розпізнавання підробок. Саме тому важливо знати відмітні знаки, які мають тільки оригінальні окуляри Ray Ban, представлені на raybanco.com.ua.

Упаковка їх має бути виключно картонною, стандартних розмірів, довжина має становити 17 см, а ширина від 4,5 до 5,5 см. Додатково на упаковці на одній з малих сторін є стікер, на якому вказано номер моделі, її розмір та штрих код. Однак цей ярличок можна дуже легко зняти, а тому він також не є явним показником. Справжня коробка поставляється тільки у світло-сірому кольорі і в жодному іншому

Зазирнувши всередину можна виявити буклет виробника і жорсткий внутрішній чохол, а також шматочок тканини, розміщений в окремій упаковці світло-сірого кольору з фірмовим логотипом. Чохли, в яких поставляються окуляри Ray Ban, бувають двох типів: чорні або руді або ж чорні, але плоскі. Обидва варіанти виготовляються зі штучної шкіри і мають кнопку з логотипом торговельної марки.

Звернути увагу слід і на внутрішній бік чохла оригіналу, там є печатка золотистого кольору у формі кола з написом Ray Ban.

Ну і звичайно варто розглянути самі окуляри, на правій лінзі яких в обов'язковому порядку присутній написаний білими літерами логотип бренду. Внутрішні сторони дужок теж слід ретельно вивчити: на лівій стороні має бути присутня інформація про конкретну модель, а на лінзі - гравіювання логотипу RB. Країна виробництва оригіналу очок Ray Ban також розташовується на правій дужці, найчастіше це Італія або Китай.

Ну і звичайно, важливо правильно підбирати магазин для придбання оригінальних очок Ray Ban, в числі яких цілком можуть бути інтернет-майданчики, які мають бездоганну репутацію, для яких торгівля підробками просто неприпустима.