Де купити найкращі рулонні штори недорого

Рулонні штори

Рулонні штори здатні стати добрим захистом від сонця і справжньою окрасою кімнати. Такі вироби зручні тим, що висоту полотна можна легко регулювати. Фіксація здійснюється за рахунок спеціальної планки, яка знаходиться внизу полотна. Крім того, конструкція таких штор має обмежувальний механізм, який надійно фіксує полотно на заданій висоті. Зазначені вироби можуть бути пофарбовані у будь-який з десятків доступних кольорів, мати зображення або орнамент на стелі. Вибрати рулонні штори можна тут в каталозі порталу Бонлайн.

Варіанти виконання штор

На сайті Бонлайн представлені всі види штор рулонного типу. Зазначені моделі відрізняються різноманітністю. Тому, основні варіанти їх виконання слід описати докладніше:

  • Можна замовити вироби з керуванням від пульта. Це дуже зручно, оскільки до полотна навіть не доведеться торкатися. Подібні моделі мають встановлений мотор, який підключається до електричної мережі. Ці мотори дуже надійні і здатні пропрацювати більше 5 років без поломок;
  • Доступні вироби з різним рівнем світлопроникності. Наприклад, можна вибрати моделі абсолютно непрозорого типу. Вони будуть доречні у спальній кімнаті. Є моделі напівпрозорі, які добре пропускають світло. Вони підійдуть для вітальні, кухні;
  • Барабан, на який намотується полотно штор, може бути закритий коробом. Вони дуже красиві і відмінно виглядають у будь-якому інтер'єрі. Це декоративний елемент, який необхідний для вітальні або спальної кімнати.

Всі моделі цих виробів мають пиловідштовхуючі полотна. Завдяки цьому, вони не вбирають забруднення і не потребують машинного прання або особливого догляду.

Переваги покупки через Бонлайн - порівняння цін

В каталозі сайту представлені всі провідні українські виробники рулонних штор. Це зручно, оскільки всі виробники доступні в одному місці. Це дозволяє швидко знайти потрібні моделі виробів, порівняти ціни. Компанії зацікавлені у розміщенні своїх оголошень на сайті, оскільки він відвідується безліччю потенційних покупців. Це стимулює конкуренцію між виробниками. Тому, саме на сайті покупці зможуть знайти кращі ціни та вичерпний асортимент товарів.

Крім того, компанії пропонують послуги з установки рулонних штор. При цьому прибуття замірювальника, розрахунок вартості виробів, здійснюються безкоштовно.