Заручини. Головне - не зіпсувати момент

Кожна дівчина замислюється про весілля. Потім чує довгоочікувані слова про пропозицію руки і серця. Все відбувається несподівано і запам'ятовується на все життя. Але до цієї події майбутньому нареченому доводиться серйозно підготуватися. Потрібно вгадати з головною прикрасою церемонії. Неправильний вибір і все пропало. Нехай не все, і не пропало, але настрій зіпсовано. А що може бути гірше розчарованої майбутньої нареченої? Правильно. Нічого

Кільця для заручин

Кільця для заручин представлені в такому ассортименті, що розгубиться навіть майстер ювелірного шопінгу. Враховуйте смак улюбленої, форму її руки і пальців:

  • масивне кільце візуально вкоротить пальці;
  • широке «обтяжать» руку, якщо пальці короткі;
  • тонке колечко додасть пальцях стрункості.

Не забудьте:

  • вік жінки прямо пропорційний розміру каменю;
  • розмір руки визначає масивність кільця.

Ніхто і ніколи не зможе скасувати магію кільця з діамантом для заручин Kimberli. Така прикраса стане символом чистоти почуттів і серйозності намірів. Немає жінки на планеті Земля, яка не буде рада такому чудовому подарунку.

Заручини - європейський обряд, схоже нашому сватанню. Це момент, коли молоді офіційно заявляють про намір вступити в шлюб. Хлопець просить дозволу у батьків дівчини взяти її за дружину. Після чого вони наречений і наречена.

Чи не благайте цінність заручин. Обряд дає молодим усвідомлення відповідальності. Почуття серйозності того, що відбувається. Родичі знайомляться ближче. Обговорюють майбутнє не менше важлива подія - весілля.

Кільце для заручин

Кільце, яке дівчина одягає на заручинах, означає, що вона не вільна. Носити його можна і після заміжжя. Тому вибираючи прикрасу, подумайте про сумісність з обручкою. Ця пара повинна бути ідеальною.

У Ювелірному будинку Kimberli ви підберете дует, який об'єднає «до» і «після». Наші прикраси - вибір без ризику, так як мають:

  • клеймо Державного пробірного нагляду України;
  • бирку з інформацією про виробника, вагу прикраси, характеристиках і вазі вставок;
  • супровідні документи вироби оформлені відповідно до нормативних актів України.

Кільце - незвичайна прикраса. З давніх часів символізує нескінченність, єдність і особливий зв'язок між закоханими. Даруючи кільце, ви висловлюєте цим ваше бажання піклуватися і оберігати її, даруючи його як підтвердження безмежної сили вашої любові.

Кільце від Kimberli - початок вашої сумісної історії