Красиві наручні прикраси: стильно та елегантно

Складно знайти більш універсальну прикрасу, для чоловіків і жінок, ніж золотий браслет. Дизайн, стиль, ідеї та форми обмежуються лише фантазією власника і вмінням майстра. Жодних умовностей і обмежень, які могли б диктувати правила, тому відкривається повна свобода, яка дозволяє підібрати найкращий варіант відповідно до зовнішності та власних уподобань.

золотой браслет

Багатий вибір браслетів із золота, срібла, платини різного виду плетіння та конструкцій, зі вставками і декоративними елементами дає можливість підібрати додаток до будь-якого образу. Експерти Укрзолото радять вивчити типи плетінь і конструкцій, для чого розглянути наочні фото, види застібок, порівняти дизайн ювелірних прикрас. Але як краще це зробити? Перш за все варто визначитися з розміром, формою, типом металу, наявністю вставок і декоративних елементів.

Як вибрати браслет за типом конструкції

Існує два основних види браслетів - це м'які і жорсткі. Масивні негнучкі аксесуари, які повністю або на три чверті, охоплюють зап'ястя, відносять до жорстких. Вони бувають:

  • пружні;
  • замкнуті;
  • шарнірні.

Жорсткі конструкції відрізняються великою вагою і значною вартістю. В якості альтернативи використовують основу з доступного матеріалу, вкриваючи тонким шаром золота або срібла. За зовнішнім виглядом вони практично не відрізняються від дорогоцінних аналогів, але коштують недорого.

М'який золотий браслет витончений і елегантний, підходить до будь-якого стилю. Серед основних типів виділяють:

  • Ланцюгові складаються з міцно з'єднаних ланок, утворюючи характерні види плетіння: якірне, панцирне, «Бісмарк», «Лисячий хвіст», фантазійні та інші.
  • Плетені представлені з'єднанням смужок шкіри, ювелірного каучуку, і природних матеріалів з декоративними або дорогоцінними вставками.
  • Глідерні представлені з'єднанням ланок різного розміру і форми за допомогою шарнірів або кріплень.

Браслети для шармів виділяють в окрему групу. Це популярна прикраса, яке дає можливість змінювати дизайн в залежності від стилю і настрою.

Де купити гарний браслет

Широкий асортимент ювелірних прикрас представлений в гіпермаркетах, салонах та в інтернет магазинах, що дозволяє вибрати альтернативний спосіб покупки. Чому інтернет-магазини так популярні? Придбання онлайн дозволяє економити час, замовити прикрасу всього в кілька кліків, де ціна питання економія особистого часу.

Де купити гарний браслет

Офіційний сервіс Укрзолото містить електронний каталог, в якому представлені аксесуари на зап'ястя, щиколотку і передпліччя різного дизайну, виду і ваги. Менеджери сервісу проконсультують з питань щодо ціни, якості, замовлення, доставки продукції в телефонному режимі і онлайн, а також допоможуть вибрати золотий браслет собі або в подарунок та інші аксесуари.