Картинки птахів для дітей дошкільного віку

Картинки птахів для дітей дошкільного віку

Діти повинні мати уявлення про птахів і користь від них вже в 5 років. А в 6-7 років розрізняти деяких пернатих за назвами. 

Чим яскравішою і різноманітнішою буде розповідь про птахів для вихованців дитсадка, чи власних дітей, тим надовше вона залишиться в пам'яті. При підготовці варто максимально задіяти усі органи сприйняття: очі, вуха і пальчики. Це означає, що треба дивитися картинки для дітей з птахами, слухати розповіді про пташок, доторкатися руками до пір'ячка.

Картинки птахів для дітей    Картинки птахів для дітей

Скачати Картинки птахів для дітей    Скачати Картки птахів для дітей

Картинки птахів для дітей дошкільного віку    Картки птахів для дітей дошкільного віку

Картинки птахів для дітей українською мовою    Картки птахів для дітей українською мовою

Картинки птахів для дітей за методикою Глена Домана    Картки птахів для дітей за методикою Глена Домана

Картинки птахів для дітей Монтесорі    Картки птахів для дітей Монтесорі

Картинки птахів для розвитку дітей    Картки птахів для розвитку дітей

Картинки птахів для дітей    Картинки птахів для дітей

Картинки птахів для дітей    Картинки птахів для дітей

Картинки птахів для дітей    Картинки птахів для дітей

Картинки птахів для дітей    Картинки птахів для дітей

Картинки птахів для дітей    Картинки птахів для дітей

Картинки птахів для дітей    Картинки птахів для дітей

Як використовувати картинки птахів для дітей

Перший і найважливіший посібник, який варто використовувати на заняттях - картинки, або картки "Птахи" для дітей. На ньому показані всі потрібні види, картинки великі і якісні. На картинках зображені фотографії птахів, а не малюнки і за ними легко пояснювати, чим одна пташка відрізняється від іншої (хвостики, крила, ноги, пір'я, розміри). Пташки підписані і найдопитливіші діти зможуть прочитати їх назви.

Добре, коли є можливість після розповіді про пташку показати відео, в якому птах літає, ходить, харчується. Але це варто робити тоді, якщо дитина зацікавилась, наприклад, як співає соловейко, чи як дятел працює своїм дзьобом.

Що розповісти дітям про перелітних птахів

Основний сенс заняття - розповісти, що птахи - живі істоти з теплою кров'ю. Температура їх тільця вище людської і складає приблизно +41 градус. Щоб мати можливість вижити в зимові холоди, птахам потрібно багато енергії. Значить, потрібно більше їжі.

Комахоїдним і м'ясоїдних птахам нічим насичуватися взимку, і вони перелітають на південь, в теплі країни. Змушені відлітати і водоплавні, адже вода, в якій вони шукають їжу, замерзає. Летять на південь і окремі різновиди, які віддають перевагу рослинній їжі. У зерноїдних є одна особливість - вони залишають наші широти не завжди.

Птахи, які відлітають на зиму, називаються перелітними. А ті, які залишаються зимувати в рідній країні - осілі (зимуючі). На зимівлю відправляються гуси, лебеді, лелеки, солов'ї, шпаки, ластівки та інші. Перебираються вони до різних країн. До зимуючих можна віднести ворон, синичок, горобців, голубів, сорок та інші види.

Як птахи здійснюють перельоти

Летять вони зграями або клинами, а деякі - на самоті (наприклад соколи). Навесні перелітні птахи подорожують у рідні краї, щоб ростити потомство. Вони дуже корисні для природи і людини. Комахоїдні поїдають комах-шкідників, а інші допомагають підтримувати екосистему. Наприклад, лелеки їдять змій та сарану.

Дітям сподобаються цікаві факти. Про те, що птахи літають на південь зграєю, прямим фронтом, клином або косяком. Як це виглядає, можна показати на презентації або фото. Існують народні прикмети і загадки про перелітних птахів. Пернаті мандрівники запам'ятовують свої гнізда, з року в рік прилітають туди ж. Час вильоту змінюється: птахи приймають рішення, орієнтуючись на погоду та інстинкти (готуйтеся пояснити, що це таке). Інакше й бути не може, адже інтернетом вони не користуються.

Скачати картинки птахів для дітей

Картинки мають розмір приблизно 10х15 см. Скачати можна за посиланням:

Скачати картинки птахів для дітей

Читайте також:

Картинки тварин для дітей
Картинки професії для дітей
Картинки "фрукти" для дітей

Картинки "Овочі"
Картинки квітів для дітей