Екранування волосся

Екранування волоссяЯк часто, дивлячись на рекламних моделей з шикарним, густим і неймовірно блискучим волоссям, більшість жінок лише скрушно зітхає. Здається, що подібна пишність доступна небагатьом щасливицям. Однак насправді досягти такого приголомшливого результату нескладно, лише виконавши екранування волосся – нескладну процедуру відновлення.

Екранування і ламінування: подібності та відмінності

Що таке екранування волосся, і в чому воно полягає? Ця процедура досить нова в перукарському мистецтві, але, незважаючи на це, вже виявилася затребуваною і популярною.

Багато модниць недарма проводять паралелі між екрануванням і ламінуванням волосся, адже зовнішній вигляд волосся після них помітно поліпшується, з'являється блиск і гладкість.

Між тим, відносно схожі за результатом, вони значно відрізняються за технологією впливу на волосся.

Ламінування – перукарська процедура, в результаті якої волосяний стрижень покривається плівкою, яка містить вітаміни та не перешкоджає доступу повітря. Однак вітамінно-зволожуючі компоненти не проникають всередину структури волосся, а діють поверхнево.

Екранування – процедура нанесення на волосся особливого складу, що робить їх щільнішими і об'ємнішими. Вітамінний комплекс, який міститься в цьому складі, забезпечує внутрішній захист і живлення кожної волосинки.

Професійні стилісти радять проходити обидві процедури по черзі, адже вони не виключають одна одної, а швидше взаємодоповнюють. І, незважаючи на відносну новизну, кількість позитивних відгуків про екранування волосся просто зашкалює. Скориставшись раз подібною послугою, більшість жінок не збирається на цьому зупинятися.

Переваги та недоліки екранування волосся

Як і будь-який інший метод догляду за волоссям, екранування має свої переваги і недоліки. Вивчивши їх, завжди можна зрозуміти, чи підходить ця процедура саме вам.

Переваги:

Майже на третину збільшується об'єм волосся.

Локони набувають здорового природного блиску.

Рослинні білки і амінокислоти живлять волосяний стрижень зсередини.

Щільна плівка захищає волосся від негативного впливу навколишнього середовища.

Знижується швидкість втрати кольору після фарбування волосся.

Волосся набагато легше піддається укладанню.

Недоліки:

Термін дії екранування не особливо довгий – всього лише близько місяця, оскільки захисна плівка поступово змивається.

Волосся набуває деякої жорсткості у зв'язку із збільшенням їх міцності.

Як бачите, плюсів набагато більше. Тим більше, що проводити екранування можна часто, оскільки процедура вважається лікувальною і оздоровчою.

Салонне екранування волосся

Екранування досить нова процедура, тому ще не кожна перукарня має можливість запропонувати подібну Екранування волосся в домашніх умовахпослугу. Якщо ж вам пощастить знайти такий салон, то не дивуйтеся, що ціна екранування волосся виявиться високою. Головною причиною дорожнечі є не стільки складність процедури, скільки вартість необхідних препаратів.

Якщо салон все-таки пропонує екранування, то врахуйте, що воно буває кольоровим і безбарвним.

У першому випадку ви отримуєте рівне фарбування волосся без звичайного негативного впливу фарби, адже до її складу не входять аміак, перекис водню та інші лужні сполуки. Незабарвленому раніше волоссю більше підійде не менш ефективне безбарвне екранування.

Багато перукарі акцентують увагу клієнтів на накопичувальному ефект процедури. Це означає, що видимий результат з'являється вже після першого разу, але чим регулярніше відбувається екранування, тим краще результати.

Екранування волосся в домашніх умовах

Втім, якщо у вас під рукою є всі необхідні кошти, то екранування волосся в домашніх умовах провести буде нескладно. Суть технологія така:

Ретельно промийте волосся, використовуючи для цього шампунь глибокого очищення.

Нанесіть бальзам по всій довжині волосся, намагайтеся рівномірно розподіляти його.

Далі слід трохи підсушити голову, щоб локони залишалися трохи вологими. Бажано робити це природним способом, без допомоги фена.

Нанесіть обраний засіб для екранування. Якщо він має забарвлюючий ефект, заздалегідь намастіть шкіру за контуром росту волосся будь-яким кремом, щоб під час проведення процедури вона не забруднювалась. Цей етап – основний, тому розподіляйте засіб ретельно і рівномірно, намагаючись не пропустити жодної волосинки.

Після того, як зазначений в інструкції час сплив, змийте засіб під великим напором води на протязі 15-20 хвилин.

Висушіть волосся за допомогою фену, встановивши його на гарячий режим роботи.

Використовуйте закріплюючий засіб, розподіляючи його від коренів до самих кінчиків.

І знову висушіть волосся феном. Помилуйтеся, як помітно змінилися ваші локони.

Ефект абсолютно не поступиться салонному результату, якщо замість фена є можливість скористатися сушуаром або клімазоном для більш рівномірного нагріву. Але, на жаль, навряд чи подібне обладнання знайдеться у вашому домі, а найближчою альтернативою стане саме фен.

Освоїти практику самостійного екранування досить просто, головне вірно підібрати необхідні для цього засоби. До того ж варто врахувати, що вартість пристойного набору для екранування не може бути низькою. А використовуючи недорогі препарати, ви ризикуєте нарватися на підробку і в кращому випадку отримати нульовий результат.

В будь-якому випадку, якому б екрануванню – салонному або самостійному– ви не віддали перевагу, результат буде вражаючим. Волосся обов'язково набуде доглянутого, здорового вигляду, вражаючи оточуючих блиском і об'ємом.

Відносна дорожнеча професійних засобів неодмінно відіб’ється чудовим зовнішнім виглядом вашого волосся. Адже краса, як відомо, іноді вимагає жертв, в тому числі і фінансових. І навряд чи справжня жінка погодиться економити на власній зовнішності.