Малюнки на нігтях в домашніх умовах

Малюнок на нігтях фотоКрасивий, доглянутий манікюр прикрашає будь-яку дівчину. А якщо на нігтях оформлені незвичайні зображення, то це надає певного шику і вишуканості їх власниці. Безумовно, професіонал може виконати найскладніші візерунки, не докладаючи особливих зусиль.
Для звичайної дівчини дизайнерське оформлення може створити деякі труднощі. Але не варто зневірятися, малюнки на нігтях в домашніх умовах можна навчитися виконувати при регулярному тренуванні, використовуючи схеми те детальні пояснення.
Природно, для початку варто навчитися робити прості малюнки, які стануть доброю базою для початківця любителя розпису нігтів. Це допоможе набити руку, а також вивчити основні схеми і прийоми нанесення малюнків. При навчанні варто спиратися на приклади, виконані іншими людьми.
В інтернеті є безліч відео, в яких поетапно описано створення візерунків своїми руками. Зрозуміло, що одним флаконом лаку створити цікавий розпис не вийде. Щоб оформляти малюнки на нігтях самостійно необхідно обзавестися деякими речами для дизайну.

Інструменти для художнього розпису нігтів.

  1. Дотс — дозволяє робити на нігтях крапки і кола з рівними краями, використовується для малюнків, що виконуються лаками.Розпис нігтів фото
  2. Пінцет – використовується, для створення манікюру зі стразами.
  3. Пензлики – можна придбати професійний комплект для малюнків на ногтях, але на початковому етапі досить буде простих тонкі колонкових пензлів для художнього розпису лаками.
  4. Матеріали для дизайну – лаки, фарби, блискітки, перламутр, гліттер, стрази, фольга і багато іншого.

Свердло для нейл-арту – застосовується для створення пірсингу нігтів. Деякі умільці оформляють вільний край у вигляді сирної скибочки або кульового поранення. Звичайно, подібний інструмент стане в нагоді просунутим майстрам розпису нігтів, але на початковій стадії навчання цьому мистецтву він може не знадобитися.

Спочатку може здатися, що застосування деяких інструментів безглузде. Наприклад, дотс легко замінюється зубочисткою або шпилькою, стрази можна викладати руками, а замість тонкого пензля використовувати голку. Так, такий варіант виконання малюнків припустимий, але манікюр буде виглядати охайнішим, якщо він зроблений за допомогою спеціальних інструментів. Процес тренування піде швидше, а малюнки на нігтях в домашніх умовах будуть настільки ж гарні, як у професіонала.

Щоб використовувати інструменти знадобитися палітра, роль якої може грати аркуш звичайного паперу. На палітру потрібно капнути фарбу або лак, змішати необхідні кольори. За допомогою інструменту, який опускається в змішаний колір під прямим кутом, матеріал переноситься на робочу поверхню. Вкрай важливо це робити швидко, інакше лак почне підсихати і досягти потрібного ефекту буде вкрай складно.

Вибір малюнка для нігтів.

Виконуючи малюнки на нігтях в домашніх умовах, варто довіряти своєму смаку і фантазії, тоді манікюр вийде незвичайним і ексклюзивним. Звичайно, при виборі малюнків, необхідно брати до уваги стиль одягу і образ разом, а також місце і випадок до якого робиться манікюр.

Вибір малюнка для нігтів

Наносячи малюнок на нігті, варто звернутися до прикладів з фото і відео, якщо недостатньо досвіду або власної вигадки.

Зараз не складає проблеми знайти готові картинки у вигляді наклейок для нанесення візерунку в домашніх умовах. Вони можуть використовуватися від початку навчання розпису нігтів або 

Щоб не уславитися людиною неохайною в очах оточуючих, наносити малюнки на нігті в домашніх умовах варто в повній впевненості та готовності до виконання того чи іншого візерунка. А ось під час тренувань бажано застосовувати всілякі техніки і складні зображення, виконання яких вимагає акуратності і ретельності.застосовувати в якості схеми для створення такого візерунка самостійно.

Малюнки на нігтях не мають займати весь вільний простір, а то манікюр буде виглядати громіздко і грубо, що не додасть витонченості рукам. При складанні красивої композиції можна її пропрацювати на тренувальних пластинах або звичайному папері і використовувати ці напрацювання безпосередньо під час розпису нігтів.

Техніка виконання малюнку на нігтях в домашніх умовах.

Перш ніж робити малюнок на нігтях у домашніх умовах слід провести підготовчі роботи. Необхідно стерти залишки старого лаку, надати

Малюнок нігтів фото

форму нігтьовій пластині, а також прибрати кутикулу. Наступним кроком буде нанесення лаку-основи, його застосування також важливе для якісного нейл-арту.

Малюнки на нігтях вдома слід робити контрастними кольорами, які вдало сполучаються один з одним, завдяки цьому манікюр буде виглядати гармонійно і привабливо. Після того як малюнки будуть готові, нігті треба покрити лаком-закріплювачем, а фахівці радять це робити кожні день-два, щоб манікюр був свіжий довгий час.

Малюнок на нігті в домашніх умовах можна наносити двома способами: сухим і мокрим.

Сухий метод нанесення малюнку на нігті

Сухий метод нанесення візерунків полягає у використанні лаків і всіляких пристосувань для манікюру традиційним способом.

Мокрий метод нанесення малюнку на нігті

Мокрий або по-іншому водний манікюр виконується з використанням чаші з водою. Завдяки такому способу виконання, розпис нігтів в

 домашніх умовах виглядає дуже незвично і цікаво. Для цього в чашу з водою додають кілька крапель лаку, а за допомогою зубочистки красиво їх змішують. Після чого, оброблений жирним кремом палець (нігтьова пластина при цьому кремом не змащується), різким рухом опускають у цю чашу. На виході, слід видалити крем разом з надлишками лаку з шкіри і закріпити результат топовим покриттям. (Якщо ви не знаєте як зняти гель-лак в домашніх умовах, то почитайте тут.) Для більш повної і чіткої інформації щодо виконання цих дій самостійно, простіше подивитися відео, де все поетапно описано.

Дуже складно виконувати дизайн на неробочий руці (для правшів вона права). Для цього слід покласти руку на поверхню столу, щоб створити додатковий упор для не звиклої до таких тонких робіт, кінцівки. Малювати слід рухами пальців, а не пензля, нанесені таким способом лінії, будуть набагато впевненішими і рівнішими.

Найпростіший розпис нігтів.

Як намалювати нігтіНайелементарніший малюнок на нігті в домашніх умовах – це смужка. Це може бути двоколірний манікюр або тонкі смужки, завдані контрастними кольорами. Такий варіант дизайну може містити рівні або хвилеподібні лінії, дуже актуальні ієрогліфи, зображення яких не такі вже й складні у виконанні, як здається з першого погляду. Але перед їх зображенням незайвим буде дізнатися, що вони означають.

Навчившись рівно і точно малювати смужки можна спробувати зобразити інші прості візерунки. Навіть найпростіші нанесені малюнки на нігті, будуть виглядати дуже стильно, при їх акуратному виконанні.

Коли рука впевненіше тримає пензлик можна спробувати виконати французький манікюр, знаменита «посмішка» може бути виконана як в класичному варіанті, так і з використанням декоративних елементів. При цьому не обов'язково використовувати трафарети — при регулярному виконанні такого роду робіт «посмішка» виходить рівною, а варіантів її опрацювання стає більше. Подібний малюнок на нігтях в домашніх умовах робиться досить просто, а виглядає дуже ефектно і підходить практично під кожне вбрання.
Техніка малювання квітів на нігтяхМалюнок на нігті вдома можна наносити за допомогою наклейок. Найчастіше на таких заготовках зображують квіти. Вони гармонійно виглядають як на коротких нігтях, так і на довгих. Але квітковий орнамент дуже просто зробити самостійно, це під силу навіть новачку в розписі нігтів, досить вивчити відповідні схеми.

Весело виглядають зображення ведмедиків тедді або сонечок. Серед підлітків нині дуже популярні зображення смайликів, виконані в різних техніках. Всілякі кішки, бантики, зірки, і навіть елементи камасутри знаходять своє втілення в дизайні.

Краплі і крапки можуть бути використані як окремо при розпису, так і в комбінації з іншими елементами малюнка. Ось які малюнки на нігтях у домашніх умовах легко виконати, використовуючи лінії спільно з крапками.

Поетапне виконання малюнку, зображеного на фото.

  • Поетапне виконання малюнку на нігтяхНанести на нігті базове покриття.
  • З допомогою білого лаку від вільного краю нігтьової платини до її центру провести лінії, які поступово звужуються.
  • Між лініями, дотсом або зубочисткою, поставити крапки різного діаметра.
  • Покрити нігті топовим покриттям.
  • Якщо є бажання можна додати невелику квітку на безіменний палець або прикрасити деякі нігті стразами.

Подібне оформлення нігтів нагадує френч, але виглядає набагато цікавіше. Цей варіант манікюру дуже простий для втілення в домашніх умовах, відмінно виглядає, а також підходить для будь-якого випадку. На його основі можна придумати безліч варіантів нескладного дизайну.

Навчившись виконувати найпростіші малюнки можна приступати до освоєння більш складних варіантів нейл-арту. Справжні професіонали можуть зобразити на нігтях твір мистецтва, не докладаючи при цьому майже ніяких зусиль. Лише постійні тренування і відточування майстерності допоможуть втілити у життя безліч ваших найсміливіших фантазій. А прикрашені доглянуті руки будуть радувати своєю незвичністю і неповторністю.