Як зняти гель-лак в домашніх умовах

Як зняти гель-лак в домашніх умовахОдним з пріоритетних напрямів, при розробці гель-лаків, було швидке і легке зняття матеріалу з нігтів після закінчення терміну використання. Практично всі виробники (яких досить багато на сьогоднішній день) заявляють про просте, безболісне, і головне, безпечне видаленні своїх гель-лаків з нігтьових пластин. Однак на практиці це не завжди відповідає дійсності. Немає, напевно, жодного майстра манікюру, використовує у своїй практиці цей матеріал для покриття нігтів, який би не зіткнувся з проблемою: як зняти гель-лак? Не кажучи вже про тих, хто використовує гель-лак в домашніх умовах.

Фатальна помилка при знятті гель-лаку з нігтів

Випадки, коли ви не можете вчасно потрапити до свого майстра на корекцію, на жаль, зустрічаються дуже часто. І тут багато хто з нас починає діяти варварським методом, нещадним і жорстоким по відношенню до нігтів: знімати гель-лак від поверхні, просто здираючи його.

Такий метод, нерідко застосовується в домашніх умовах від незнання, призводить до того, що ваші нігті стають сухими і ламкими, нігтьова пластина стає тоншою. Напевно, багато хто чув про те, що гель-лак псує нігті. Правильно, це відгук від дівчат, які знімали його подібним способом. Адже відриваючи гель-лак, разом з ним вони знімали і верхній шар пластини. Звідси і всі проблеми, згадані вище.

Однак це ще не привід відмовлятися від красивого і міцного манікюру. Адже при грамотному підході ви зможете зняти покриття без будь-яких проблем, зберігши здоров'я і силу своїх власних нігтів. Так що далі розповімо, як правильно знімати гель-лак в домашніх умовах.

Як правильно зняти гель-лак в домашніх умовах?

 

 

Найлегше зняти гель-лак буде тоді, якщо ви заздалегідь поцікавитесь, засіб якої фірми використовує майстер в процесі роботи. Зазвичай, на офіційних сайтах компаній розміщена інформація щодо методів, як видалити покриття, і наданий список найбільш безпечних та ефективних засобів.

Не знаєте? Тоді пропонуємо познайомитися з універсальним методом, який застосовується в домашніх умовах багатьма жінками.

Для виконання процедури вам будуть потрібні такі засоби та інструменти:

Звичайна рідина для зняття лаку, в складі якої міститься ацетон. Засіб без ацетону не впорається з поставленим завданням, і ви тільки дарма витратите дорогоцінний час

Фольга. Це може бути як харчова фольга, яка застосовується для запікання різних страв, так і фольга, в яку загортаються наші улюблені шоколадки (якщо ви, звичайно, з'їсте таку велику кількість шоколаду)

Апельсинова паличка (нею ви будете знімати покриття)

Вата

Скляна пилочка (стане в нагоді для власних нігтів)

Пилка для шліфування (для шліфування гель-лаку і окремо для натурального нігтя)

Як зняти гель-лакЯк тільки всі інструменти будуть під рукою, можете приступати.

Для початку вам необхідно буде підготувати нігті. Більшість видів покриття потребує легкого шліфування перед зняттям. Тобто вам необхідно буде зовсім трохи прибрати глянець з покриття. Щоб зняти шелак, запилювати покриття не потрібно.

Шматочок ватки змочіть в рідині для зняття лаку, прикладіть до Як зняти гель-лак з нігтівповерхні і оберніть палець фольгою. Залиште в такому положенні хвилин на 10-15. Якщо використовуєте спеціальну рідину, 5-10 хвилин буде достатньо.

Далі починайте знімати фольгу окремо з кожного пальця. Залишки покриття необхідно видалити за допомогою апельсинової палички.Акуратно зняти фольгу з пальців рук. Якщо зі зняттям покриття виникли труднощі, не намагайтеся відковиряти гель-лак. Просто проведіть процедуру з обгортанням ще раз.

Зняти гель-лак домаПісля закінчення процедури трохи відшліфуйте поверхню м'якою пилочкою для полірування натуральних нігтів.

Зробіть звичайний гігієнічний манікюр з наданням нігтям потрібної форми.

Ось і всі хитрощі, про які слід знати. Правда, перед нанесенням покриття, обов’язково поцікавтеся у майстра, засіб якої фірми він буде використовувати. Якщо вам скажуть, що цей шелак можна тільки спиляти, то відмовтеся від цього покриття. Адже навіть при акуратній роботі майстра, верхня частина пластини все одно буде спиляна.

Також читайте: