ІМСІ

ІМСІНовітня методика лікування безпліддя отримала назву ІМСІ. Незважаючи на те, що така технологія з'явилася відносно недавно, але вже користується великою популярністю і використовується в багатьох клініках світу. Така технологія проводить якісну оцінку сперми, тим самим підвищує ймовірність завагітніти з 30% до 70%.

Багато фахівців намагалися вирішити проблему чоловічого безпліддя, але тільки в 1999 з'явилися перші проміні успіху, які опублікували в медичному журналі. Клінічна ефективність була досягнута через п'ять років після першої публікації, групою ізраїльських вчених, яку очолив професор Бенджамін Бартоов.

Технологія ІМСІ

Попередньо відбирають морфологічні нормальні сперматозоїди, перед самою процедурою ІКСІ, а абревіатура IMSI (ІМСІ) (intracytoplasmic morphologically selected sperm injection) перекладається як інтрацитоплазматична ін'єкція морфологічно відібраних сперматозоїдів.

Морфологічний аналіз - це аналіз за будовою, який заснований на тридцятирічному досвіді досліджень будови сперматозоїдів. Такий аналіз сприяв збільшенню ефективності дослідження і допоміг класифікувати сперматозоїди на підгрупи, кожна з яких має морфологічну особливість.

Класифікація сперматозоїдів при відборі для ІМСІ

порожні сперматозоїди, вони не дають позитивного результату, тобто не призводять до вагітності.

сперматозоїди, які провокую дострокове переривання вагітності, викидень може трапитися в перший триместр.

сперматозоїди, які мають велику ймовірність вродженої патології плоду, обумовлюється це частковою відсутністю генетичного матеріалу.

сперматозоїди, які мають високу морфологічну особливість. Такі сперматозоїди на 80% дають позитивний результат (успішна вагітність і правильний розвиток плоду).

Морфологічний аналіз визнаний унікальним методом, який не має аналогів у всьому світі. Цей аналіз дозволяє виконати дослідження і дати морфологічну оцінку живим і рухливим сперматозоїдам новітнім комбінованим оптико-електронним методом збільшення (збільшення досягається 6300 разів).

Такий аналіз дозволяє розробити правильний і оптимальний метод лікування чоловічого безпліддя. Морфологічний аналіз визначає метод лікування інсемінації спермою чоловіка.

Хто може скористатися попереднім відбором сперматозоїдів перед ІМСІ

1. Якщо у пацієнта були дві або більше безуспішних спроб ІМСІ.Процедура ІМСІ

2. Пацієнтам з чоловічим безпліддям, які мають великий рівень тератозооспермії, це коли збільшена кількість патологічних форм сперматозоїдів.

Як проводиться процедура ІМСІ

В яйцеклітину вводитися сперматозоїд, який попередньо був відібраний за допомогою морфологічного аналізу сперми, безпосередньо перед самою процедурою введення. ІМСІ є найважливішим доповненням до процедури ІКСІ. Цей метод полягає у введенні мікроін'єкції з відібраним сперматозоїдом, яка відбувається безпосередньо в цитоплазмі яйцеклітини. Такий метод підсилює ефективність вагітності і зменшує ризик ймовірність викидня і вроджених вад.

Процедура ІМСІ - це відбір сперматозоїдів, за допомогою збільшення оптико-електронним методом, з позитивною морфологією що збільшує можливість вагітності на 70%.

Від якісної оцінки сперми за методом ІМСІ вдвічі збільшується ефективність ЕКЗ і ІКСІ процедури. Якщо порівнювати таку технологію з іншими методами лікування безпліддя, то саме ця технологія найефективніша.