Косметологічні комбайни Zemits: особливості та переваги

Прибутковість салону краси формується різними факторами. Фаховість та увага до потреб клієнтів займають верхні позиції в переліку найважливіших чинників. На третьому місці — сучасне оснащення кабінету.

Розвиток апаратної косметології призвів до революційних змін в індустрії догляду за тілом. Сучасне обладнання суттєво підвищило ефективність процедур. Бажаєте покращити рівень сервісу? Придбайте косметологічний комбайн надійного виробника. Це багатофункціональне обладнання, призначене для виконання різних процедур.

Косметологічний комбайн

Чому варто вибрати косметологічні комбайни Zemits

Компанія користується бездоганною репутацією на світовому ринку. Обладнання виробника сертифіковане в США, ЄС та Україні. Zemits пропонує прогресивні рішення. Експерти відзначають надійність оснащення компанії, зручність роботи, дієві та на 100% безпечні технології.

Виробник пропонує великий вибір косметологічних комбайнів для різних видів догляду:

  • ультразвукове очищення, терапія (глибоке насичення поживними засобами) та омолодження обличчя;
  • ультразвукова кавітація та біполярний RF-ліфтинг;
  • мікротокова терапія та електропорація;
  • діамантова мікродермабразія, ультразвуковий фонофорез та багато інших.

Клієнти отримують можливість вибрати будь-який набір функцій.

Вигідні умови співпраці

Придбання обладнання безпосередньо в офіційного представника Zemits дозволяє отримати найнижчі ціни. Але це лише одна з переваг. Клієнти компанії отримують комплексні переваги:

  • безкоштовне індивідуальне навчання. Ви зможете дізнатися про особливості функціонування кожного апарату, секрети найефективнішого використання обладнання під керівництвом фахових ліцензованих косметологів у шоу-румі Zemits;
  • гнучка система оплати, можливість отримати безвідсоткову розстрочку;
  • гарантія на 24 місяці. Сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • маркетингова підтримка. Разом з обладнання ви отримаєте повний пакет інформації щодо залучення клієнтів (стратегія, друковані матеріали та готові пости, дієві поради по запуску реклами нової послуги).

Вас зацікавили пропозиції Zemits? Завітайте до шоу-руму компанії в Києві. Вивчити асортимент та зробити замовлення можна на сайті компанії. Тут працюють кваліфіковані консультанти. Вони нададуть вичерпні відповіді на будь-які питання, допоможуть вибрати найкращі косметологічні комбайни з урахуванням специфіки роботи вашого салону.