Знеболюючий пластир - що це і як використовувати?

Тейпування - це сучасний вид процедури усунення болю в різних частинах тіла. Як тільки таке поняття як «тейпи» з'явилися в медицині, спочатку ставилися до цього скептично. Ніхто не міг повірити в те, що просто кольоровий пластир може позбавити від будь-якого болю. Але з часом все більша кількість спортсменів, реабілітологів стали використовувати ці тейпи.

Кінеза тейп - це медичний лейкопластир, який часто використовують не тільки для реабілітації, але й для лікування. Фахівці, а також безліч досліджень доводять, що ефект від застосування пластирів є і він приголомшливий.

Тейп - знеболюючий пластир

Як працюють тейпи?

Якщо розібратися з тим, як саме працюють тейпи, можна буде зрозуміти наскільки швидко і легко можна отримати результат. Більшість вважає, що кінеза тейп https://physiokit.com.ua/ - це особливого типу виріб, який має незвичайний склад. Саме завдяки йому і досягається ефект. Але це не так. Секрету ніякого немає, сам склад нічим не особливий і простий. Тейп складається з чистої гіпоалергенної бавовни і еластичного поліуретанового волокна. Також в складі є спеціальний акриловий клей, який дозволяє щільно прикріплювати тейп до шкіри. Знеболююча дія досягається не через склад, а через механізм впливу на певну ділянку тіла:

  1. Завдяки еластичності тейпів вони допомагають піднімати верхній шар шкіри над травмованою ділянкою.
  2. Через те що верхні шари епідермісу підняті, біль стає не такою сильною.
  3. Тиск в пошкодженій області знижується, а значить, відтік крові і лімфи починає відбуватися швидше.
  4. За рахунок поліпшень кровообігу в організмі, біль знижується.

Саме тому, сьогодні є такими популярними тейпи, які часто використовують для зняття болю в спині, колінах, під час розтягнень і т.д.

 Швидкий ефект від тейп-пластирів

 Зняття больового синдрому за допомогою тейпів можливе, але це далеко не все властивості, якими обладають ці вироби. Серед головних ефектів можна виділити такі:

  • зменшення навантаження на зв'язки і сухожилля;
  • забезпечення повної фіксації пошкодженого місця;
  • збільшення рівня передбачуваного руху;
  • збільшення загальної витривалості і досягнення спортивних результатів;
  • позбавлення від набряків і поліпшення кровообігу.

Використовувати тейпи можуть всі, незалежно від виду травм і болю. Пластир купують спортсмени, діти з викривленою осанкою, вагітні, люди, які страждають на болі у спині і т.д.

Джерело physiokit.com.ua