Лазерна корекція зору: що потрібно знати пацієнту

Відгуки численних пацієнтів у всьому світі показують, що лазерна корекція зору є однією з найпопулярніших процедур, які дозволяють забути про лінзи чи окуляри. Ця операція проводиться за допомогою інноваційного медичного обладнання. Воно здатне випромінювати холодний лазер і впливати на рогівку таким чином, щоб змінити заломлення світла в очному яблуку, а значить коригувати зір і відновити його.

Лазерна корекція зору: що потрібно знати пацієнту

Якщо людина вирішила, що їй підійде лазерна корекція зору, ціни на цю процедуру, а також процес підготовки та реабілітації після неї погоджується з офтальмологом. Разом з тим лікар попереджає, що є протипоказання та післяопераційні рекомендації. Їх недотримання, зазвичай, призводить до ускладнень, тому ці моменти ми розберемо у статті.

Які існують протипоказання до лазерної корекції

Оптимальний спосіб виключити ускладнення, пов'язані з цією операцією, - це правильно вибрати офтальмологічний центр, де вона проводитиметься. Гарним прикладом може бути “Новий Зір”. Тут пропонується:

  • Комплекс послуг, а саме проводиться обстеження очного органу, після операції та потім організується повний супровід під час реабілітації.
  • Корекція зору на високому рівні – за допомогою сучасного інноваційного обладнання, яке періодично оновлюється.
  • Послуги досвідчених офтальмологів — найвищої категорії та кандидатів медичних наук.

Докладніше про всі нюанси можна дізнатися на https://www.zir.com.ua/lazernaya_korrektsiya_zreniya/.

Коли не проводиться лазерна корекція

Лазерна корекція зору не проводитиметься, якщо пацієнт або пацієнтка:

  • Не досяг 18 років.
  • Перебуває у стані вагітності чи періоді лактації.
  • Страждає на аутоімунні захворювання або інфекції очей.

Саме тому спочатку рекомендується пройти комплексне обстеження очного органу та організму в цілому, а потім визначатися з методом корекції. На підставі отриманих даних буде визначено ціну відновлення зору.

Які ускладнення можуть виникнути після корекції

Імовірність виникнення якихось ускладнень мінімальна. Якщо пацієнт повністю здоровий і не має протипоказань до проведення корекції, поширеними проблемами, з якими він може зіткнутися, можуть бути:

  • Зсув клаптя рогівки. Як правило, явище спостерігається в ситуації, коли пацієнт торкнувся очей після операції. Саме тому, особливо першу добу, суворо заборонено проводити будь-які маніпуляції або просто чіпати очі.
  • Запалення. Виникає зазвичай через розвиток інфекції в організмі або очному органі.

Ви можете докладніше дізнатися про те, як відбувається лазерна корекція зору у офтальмологів “Новий Зір”.