Лікування в Італії: доступні інновації

Серед українців, поряд із високим попитом на німецьке та ізраїльське лікування, відзначається зростання затребуваності медичної допомоги в Італії.

Італійцям є чим пишатися, адже вони досягли чималих успіхів у науково-дослідній роботі та впровадженні інноваційних методів лікування. На тлі низьких цін на медичне обслуговування Італія стала пріоритетною для багатьох закордонних пацієнтів.

Згідно рейтингу ефективності систем охорони здоров'я, створеного Bloomberg на підставі даних Всесвітньої організації охорони здоров'я, Організації Об'єднаних Націй та Світового банку (The Most Efficient Health Care), Італія займає 4 місце, випереджаючи такі популярні в Україні країни для медичного туризму, як Ізраїль та Німеччина.

Лікування в Італії

Де лікуватися

Говорячи про лікування в Італії, насамперед відзначають його найвищий рівень на півночі країни.

Мілан – великий промисловий та торговий центр Італії. Ультрасучасні готелі, ресторани, блискучі вітрини магазинів, барів. Палаці епохи Відродження є сусідами з безліччю сучасних будівель, банків і торгових фірм. Тут зосереджено половину всього банківського капіталу країни.

Не менш грандіозна медицина Мілана. Створює велике враження Група Сан-Донато, яка складається з 56 клінік та госпіталей. Клініки розширюються і поширюються на Бергамо, Брешію, Комо, Монцу, Павію, буквально розсіюючись по всій Ломбардії. Серед них особливо виділяються ті, які прославилися науково-дослідною роботою: Сан-Донато, Сан-Раффаеле, Галеаці. До цього конгломерату також входить медичний центр міста Болонья.

Лікування в Римі

Медична допомога в Італії стала для багатьох країн зразком. Італія посідає перше місце в Європі за тривалістю життя, фінансуванням медицини на душу населення та ефективності медобслуговування (дані ВООЗ).

Медичне обслуговування Італії не обходиться без передових методик обстеження. Воно обов'язково пов'язано з використання високотехнологічних лабораторій та нових засобів візуалізації. Клініки оснащені діагностичними комплексами ПЕТ-КТ та ПЕТ-МРТ, що свідчить про високий рівень медичних технологій.

Широко виконуються малоінвазивні операції. Від звичайних втручань вони відрізняються тим, що травматичність для тканин та органів зведена до мінімуму. Це призводить до відсутності болю, крововтрати, що значно скорочує відновлювальний період.

Медикаментозне лікування в Італії

Можливо, ви помітили, що навіть тривалий прийом деяких українських ліків не дає бажаного результату. Недостатня ефективність більшості лікувальних засобів, у тому числі і медикаментозних, змушує шукати нові препарати, пробувати поєднане їх застосування.

Основні принципи медикаментозної терапії Італії відпрацьовуються під час спеціальних клінічних досліджень. Правильному підбору та призначенню кращих ліків сприяють стандарти надання медичної допомоги, власні напрацювання італійських лікарів та вивчення закордонного досвіду. Немає таких ліків чи навіть групи засобів, які з гарантією діяли б за того чи іншого захворювання. Зазвичай їхня дія короткочасна і не у всіх хворих досить яскрава. Італійські вчені ведуть пошуки медикаментів, які діють ефективніше.

Сьогодні в Італії виробляються дуже якісні антигістамінні засоби, жарознижувальне для дітей, імуномодулятори, гепатопротектори, антибіотики. Великий сегмент займає фармацевтична продукція зі "світової аптеки" - Німеччини та США, на частку яких припадає 50% усіх світових запасів ліків.

Завдяки ретельному контролю, правильному вибору та суворому індивідуальному призначенню препаратів, побічні дії медикаментозного лікування в Італії зведені до мінімуму. Несприятливий вплив на організм відзначається дуже рідко. Небезпечні ускладнення відсутні. Підробки ліків в Італії ви не зустрінете.

Лікування в італії на курортах

Курорти Італії

Італійські лікарі під час виборів санаторно-курортного лікування враховують характер хвороби пацієнта, особливості її перебігу, стан різних органів та систем і надалі ретельно стежать за тим, як хворий переносить це лікування. Виконання лікарських вказівок та постійне спостереження дають разючі результати.

Прекрасні природні умови збільшують лікувальний та відновлювальний ефект. Повне одужання забезпечується використанням термальних вод, які благотворно впливають на всі системи організму.

Найбільш популярні наступні оздоровчі зони:

  • Терме-де-Медічі (нейтралізується ризик запалень та утворення пухлин);
  • Сан-Джуліано-Терме (швидка реабілітація після операцій);
  • Іск'я (лікуються артрит, ревматизм, гінекологічні захворювання, наслідки травм та переломів, невралгія, шкірні хвороби, патологія верхніх дихальних шляхів, порушення обміну речовин);
  • Фьюджі (детоксикація, зниження ваги, усунення патології сечостатевої системи та нирок).

Відгуки свідчать про те, що на італійських курортах люди впоралися з різними осередками інфекції в організмі, досягли успіхів у боротьбі з ревматизмом, неспецифічним поліартритом, хронічним тонзилітом, гайморитом та іншими недугами. Крім того, заняття у спеціальних групах, гімнастика та плавання помітно покращили поставу та зовнішній вигляд.