МРТ суглобів у Львові: інформативно та доступно

Захворювання опорно-рухового апарату займають одну з лідируючих позицій у списку причин, що можуть привести до інвалідності. Досить часто від різноманітних патологій суглобів страждають молоді люди, тому не варто недооцінювати складність ситуації. Для діагностики захворювань призначають різні лабораторні, інструментальні методи, серед яких найбільшою популярністю користується саме магнітно-резонансна томографія. Подати заявку на запис МРТ Львів можна на офіційній сторінці клініки «Родина». В арсеналі лікарів центру знаходиться сучасне обладнання експертного класу, завдяки якому можна провести комплексне обстеження суглобів та визначити найменші відхилення від норми, патологічні зміни. Крім того, сканування суглоба дозволяє зафіксувати наявність грубих кальцифікацій в тканинах опорно-рухового апарату.

МРТ суглобів

МРТ суглобів в ортопедії та травматології

Дана методика має величезний діагностичний потенціал. Порівняно з іншими методами досліджень опорно-рухового апарату, саме магнітно-резонансна томографія дозволяє отримати чітке зображення не тільки кісткових і хрящових тканин, але і м’яких структур, що знаходяться довкола суглоба. Доцільність проведення МРТ визначає лікар. Найчастіше скерування на МРТ сканування отримують пацієнти для уточнення діагнозу. Також записатися на процедуру можна за наявності таких станів/симптомів:

  • Травматичні ушкодження суглобів та прилеглих структур.
  • Запальні процеси суглобових тканин.
  • Підозри на появу метастазів.
  • Інтенсивний біль у суглобі. 

Крім того, важко переоцінити значення МРТ великих суглобів під час планування хірургічних операцій (протезування, артроскопії), а також в період післяопераційного моніторингу стану пацієнта. Приватна клініка у Львові надає широкий спектр медичних послуг жителям і гостям міста, адже саме тут ви можете отримати кваліфіковану допомогу в діагностиці та лікуванні захворювань опорно-рухового апарату та інших систем організму.  

Переваги МРТ суглобів 

У кабінеті МРТ, можете пройти обстеження та відразу отримати результат, на основі якого профільні фахівці підберуть оптимальний план лікування. Крім того, магнітно-резонансна томографія суглобів має безліч переваг:

  • Сучасний томограф дозволяє проводити безпечно сканування тіла людини безліч разів (без контрасту).
  • Процедура не викликає болю та дискомфорту.  
  • Мінімальний набір протипоказань.
  • Максимально точна візуалізація структур суглоба.

Отже, МРТ порівняно з іншими методами променевої діагностики дає кращу візуалізацію, а також дозволяє визначити найменші кісткові зміни на ранній стадії. Вам необхідно повідомити лікаря, якщо у вас в тілі є металеві імплантати, які відреагують на сильне магнітне поле. Вартість діагностики вказано на сайті центру.