Навіщо приймають Еріус?

Еріус®  —  це антигістамінний препарат, який застосовується для ефективного лікування будь-яких симптомів алергічної реакції. Полегшення симптомів настає через 30 хвилин після прийому, а ефективність зберігається впродовж 24 годин.

Антигістамінні препарати

Препарат Еріус® потрібно застосовувати для лікування симптоматичних проявів алергічного захворювання, такого як кропив'янка та алергічний риніт. Препарат потрібно приймати у випадку наступних симптомів:

  • частого чхання;
  • закладеності та появи слизових виділень з носа;
  • свербежу та набряклості слизової;
  • сухого та нав'язливого кашлю;
  • почервоніння та свербежу очей, сльозотечі;
  • висипань;
  • зуду шкіри.

Еріус® призначений для боротьби з негативними проявами у вигляді алергічних реакцій організму. Найчастіше використовують у період цвітіння рослин, оскільки вони є збудником, маючи пилок. Також алергічні прояви можуть бути на плісняву, шерсть тварин або інші подразники.

Особливості та склад препарату Еріус®

В залежності від форми, препарат Еріус® має різне дозування:

  • в 1 таблетці – 5 мг дезлоратадину;
  • в 1 мл сиропу - 0,5 мг дезлоратадину.

Дезлоратадин — це основна активна речовина, яка має антигістамінну, протизапальну та протиалергічну дію. Особливість такого компонента у тому, що він не проникає у нервову систему, тому не виникає сонливості та негативного впливу на психомоторику. Також Еріус® може взаємодіяти з іншими ліками та алкоголем. А приймати його можна тривалий час до повного зникнення симптомів та під час постійного контакту з алергенами.

Як правильно лікуватися препаратом Еріус®

Препарат Еріус® можна використовувати як дорослим, так і дітям з 6 місяців. Для дорослих можна придбати таблетки, а для дітей препарат є у формі сиропу. Приймають його незалежно від вживання їжі. Перед прийомом треба проконсультуватися у лікаря щодо дозування. Але перед цим лікар може призначити пройти діагностику та з’ясувати причини розвитку алергічної реакції.

Якщо говорити щодо протипоказань, то препарат Еріус® немає їх, окрім індивідуальної непереносимості на його компоненти. Якщо у пацієнта ниркова недостатність, то лікування здійснюється під наглядом лікаря. Також є протипоказання щодо використання препарату у період вагітності та годування груддю. Але клінічно не доведено вплив діючої речовини на плід, які проводилися на тваринах. Тому у будь-якому випадку потрібна консультація алерголога.