Урологічні послуги: діагностика, лікування та профілактика захворювань

Урологія – це один із головних напрямів медичної науки. Вона вивчає і розробляє методи лікування захворювань, що пов'язані з патологіями органів сечостатевої системи. В обов'язки профільних лікарів входить усунення факторів, що впливають на рівень потенції чоловіків. Їх перелік можна знайти в спеціальному розділі урології – андрології. За допомогою обладнання, яким користуються співробітники сучасних медичних клінік, можна швидко і максимально точно встановити діагноз кожному пацієнту та вибрати найбільш ефективний метод лікування.

Дослідження, що дозволяють визначати наявність урологічних патологій

Урологічні послуги

Консультації у лікаря-уролога включають різноманітні діагностичні методи:

  • ендоскопія;
  • рентгеноскопія;
  • УЗД;
  • комп'ютерна і магнітно-резонансна томографія;
  • здача лабораторних аналізів.

Методи дослідженні вибираються відповідно до принципу індивідуального підходу до пацієнтів. Лікар враховує їх вік, стать, клінічні симптоми патологій, особливості та тривалість протікання хвороби. В медичному центрі «Оксфорд Медикал» гарантується надання якісних послуг. На сайті https://oxford-med.com.ua/services/urology/ можна записатися на прийом до лікаря в зручний для клієнтів час. Ендоскопічні способи діагностики застосовуються при наявності захворювання сечового міхура. В процесі виконання лікарських маніпуляцій застосовуються спеціальні інструменти – уретероскоп та цитоскоп.

Урологічні захворювання та їх лікування

При застосуванні рентгенівського обстеження застосовується контрастна речовина. Найбільш інформативною і абсолютно безболісною по праву вважається ультразвукова діагностика. За її допомогою можна максимально точно визначити стан внутрішніх органів. Дані, одержані після проведення УЗД, КТ чи МРТ, виводяться на монітори. Це значно полегшує лікарю встановлення діагнозу стану сечостатевої системи.

Основні методи лікування урологічних захворювань

В більшості випадків лікування захворювань органів сечостатевої системи призначається консервативна терапія. В комплекс медичних препаратів включаються антибіотики, а також гормональні та знеболювальні засоби. Якщо призначається виконання трансуретальної резекції, то лікарі застосовують спеціальні еноскопічні інструменти. Проведення операції не супроводжується крововиділенням і майже не викликає ускладнень. Унікальний хірургічний метод дозволяє видаляти різноманітні новоутворення чи папіломи. Подрібнення ниркових каменів виконується шляхом застосування технології дистанційної літотрипсії.