Особливості реставрації зубів

Досить часто пацієнти стоматології Skyclinic плутають реставрацію зубів з пломбуванням. Насправді це дві різні процедури, між якими існує відчутна різниця.

У чому відмінність реставрації зубів?

Під час пломбування малярів фахівець перекриває всі можливі дефекти, використовуючи пломбірувальні матеріали. Однак ідеально повторити колір зубів практично неможливо. Адже натуральний відтінок є неоднорідним.

У свою чергу, реставрація зубів (реставрация зубов) дозволяє зробити різницю у відтінках між пломбувальним матеріалом та натуральною емаллю практично непомітною. За допомогою методики вдається отримати високий художній ефект та привабливий зовнішній вигляд посмішки.

Зазвичай, реставрація зубів відбувається з використанням спеціальних коронок, які виготовляються в лабораторіях за індивідуальними зліпками пацієнтів. Перш ніж коронка буде зроблена, пацієнт проходить етапи:

  • консультування,
  • лікування,
  • зняття зліпків у кабінеті стоматолога.

Стоматологічна процедура допомагає відтворити маляри або різці з максимальною точністю, з потрібним відтінком, максимально наближеним до натурального. Фахівці художньої реставрації зубів використовують відразу кілька відтінків кольорів, щоб відтворити колір емалі практично ідентичний натуральному відтінку інших зубів.

Реставрація зубів

У чому полягають переваги?

Сьогодні реставрація зубів це високотехнологічна процедура, яка дозволяє в максимально стислі терміни отримати бажаний результат. Відновлення втрачених молярів відбувається максимально швидко. Наголос проведеної реставрації робиться саме на художню естетику.

В результаті відновлені одиниці виглядають максимально натурально та їх практично не відрізнити від інших, рідних молярів пацієнта. Матеріали, які використовуються для художнього відновлення, абсолютно стійкі до агресивних середовищ. Вони не реагують на харчові барвники, не вкриваються плямами, виглядають гарно та естетично. Звичайно, на таких матеріалах ніколи не з'являється карієс, який міг би призвести до часткового руйнування одиниці.

Коли потрібно звертатись за допомогою?

Пацієнти мають звертатися до стоматолога за реставрацією зубів, коли хочуть:

  • скоригувати естетичні дефекти посмішки;
  • покращити свій зовнішній вигляд;
  • провести корекцію емалі, розміру різців;
  • скоригувати положення моляра чи різця.

Після реставрації зубів, проведеної у професійній клініці досвідченими фахівцями, зруйновані одиниці повністю відновлюють свою форму, красу та функціональність.