Вітамінно-мінеральні комплекси і пробіотики для жінок: кращі рекомендації

Жіноче здоров'я - штука крихка, яка вимагає постійного спостереження. Ніколи не потрібно запускати болячки, адже потім з ними буде складніше розібратися. Жінка в перспективі буде матір'ю (або вже є нею), саме тому так важливо берегти себе. Сайт Бейбістарт пропонує кілька препаратів, які благотворно впливають на жіночий організм. У статті нижче мова піде про два з них - ФертилВумен плюс і ІзоФреш.

Для поліпшення фертильності у жінок

ФертилВумен плюс є вітамінно-мінеральним комплексом, який був розроблений спеціально для прекрасних дам. До складу препарату входить підвищена доза L-аргініну, вітамінів D і B, пантотенової кислоти. За рахунок грамотного поєднання вітамінів і мінералів у жінок швидше і ефективніше відновлюється репродуктивна функція, раніше пошкоджена в результаті яких-небудь чинників.

ФертилВумен плюс

Кому підійде цей препарат?

ФертилВумен плюс рекомендується до застосування в наступних випадках:

  • Коли жінка проходить медичну терапію з питань безпліддя;
  • Коли мова йде про допоміжні репродуктивні технології, в яких жінка бере участь;
  • Якщо планується вагітність (особливо рекомендується, коли спадковість у жінки передбачає деякі проблеми під час виношування дитини та пологів).

Вітамінно-мінеральний комплекс ФертилВумен плюс буде відмінним помічником для жінки в делікатних питаннях.

Пробіотик IsoFresh

ІзоФреш - це пробіотик, який нормалізує мікрофлору в піхві та сприяє вагінальному балансу. Препарат застосовується у випадках, коли мав місце бактеріальний вагіноз або інші малоприємні проблеми інтимної сфери.

До складу ІзоФреш входять мікроорганізми, які пристосовані до життя всередині жінки: пройшовши шлях крізь шлунок і кишечник, вони міцно облаштуються в піхві і почнуть там активну роботу з вироблення тих речовин, які виявляться смертоносними для більшості болячок.

Пробіотик IsoFresh

Показання до застосування

Пробіотик ІзоФреш рекомендується при:

  • Запаленнях сечостатевої системи;
  • Якщо лікування пацієнтки включає в себе прийом антибіотиків або інших ліків, які можуть істотно вплинути на мікрофлору;
  • Застосуванні контрацепції, в тому числі гормональних препаратів або внутрішньоматкових спіралей;
  • Коли лікування пацієнтки істотно зачіпає гормональний фон.

Варто врахувати, що будь-який з цих препаратів не рекомендується приймати без попередньої консультації лікаря.