Вініри: для чого потрібні і скільки коштують

Виключити невеликі зубні вади і створити чарівну посмішку можна за допомогою вінірів в Києві. Вони являють собою свого роду протези, які накладаються на фронтальну частину зуба. На вініри ціна різниться в залежності від багатьох факторів. Уточнити вартість ви зможете на сайті клініки або на консультації у лікаря. За запитом пошукової фрази "вініри ціна" або "виниры цена" і ви знайдете багато конкретної інформації.

Навіщо потрібні вініри

Які проблеми вирішують

Найголовніша перевага виробів - естетика. Їх також рекомендується встановлювати в наступних ситуаціях:

 • Зміна кольору. Представлений варіант здатний замінити процедуру відбілювання. Накладки ефективно справляються з потемніння, зберігаючи свій колір протягом всього періоду експлуатації.
 • Реставрація зубів. Пластини швидко і надійно відновлюють цілісність і допомагають скоректувати форму, зробити її ширшими або довшими.
 • Приховування відколів і тріщин. Покриваючи всю передню поверхню, вироби ховають від очей оточуючих дрібні дефекти.
 • Виправлення аномалій емалі. Наприклад, вініри стануть відмінним рішенням за флюорозу та гіпоплазії.
 • Усунення проміжків в зубному ряді. Такий вид протезування робиться для зменшення міжзубних проміжків.

Накладки ефективно позбавляють від різноманітних вад, приховують зазори, красиво перевтілюють зубний ряд.

Різновиди пропозицій

Різновиди вінірів

На вініри ціна в першу чергу залежить від виду продукції. Розрізняють такі варіанти пластин:

 • Терапевтичні. Виробляються безпосередньо під час прийому у лікаря на зубах пацієнта. Базою виступає композитний матеріал, аналогічний пломбі. Зазвичай, таке рішення використовується після сильного пошкодження зубів: відколи з втратою до 60% площі. В іншому випадку застосовується обробка під накладки з пошаровим формуванням, шліфуванням, поліруванням.
 • Ортопедичні різновиди та люмініри. Виготовлення проводиться в зуботехнічній лабораторії відповідно до зліпки щелепи клієнта. В якості основи може бути задіяний медичний фосфор, оксид алюмінію та цирконію, кераміка. Установка готових виробів здійснюється спеціальним клеєм, фотоматеріалом подвійного затвердіння. До преміум-класу відносяться люмініри, які характеризуються мінімальною товщиною і високими властивостями міцності. Не потребують обробки обточування зубів.

Терапевтичний вид протезування варто використовувати лише для поліпшення одного-двох зубів. В інших випадках рекомендується обирати ортопедичні конструкції.

Скільки коштують вініри

Вартість мікропротезів залежить від наступних факторів:

 • Різновид.
 • Матеріал, який використовувався у виробництві.
 • Кількість зубів, для яких потрібні пластини.
 • Супутні процедури.

Під останнім пунктом маються на увазі такі втручання: зняття старих композитів, анестезія, лікування карієсу та інші маніпуляції, які будуть потрібні для правильної установки накладок.