Проктолог у Львові: показання для звернення

Анальні тріщини, геморой, болісна дефекація та інші проблеми, пов’язані з захворюваннями прямої кишки, турбують не менше 40% пацієнтів. Своєчасне звернення до лікаря відповідного профілю дозволяє позбавити від болю, повернутись до здорового й комфортного життя майже кожній людині. Вже первинна консультація проктолога у Львові — це шанс отримати суттєве полегшення, заручитись підтримкою професійного спеціаліста й пройти ефективну терапію.

Проктолог у Львові

Сучасні методи лікування геморою та інших патологій прямої кишки включають консервативні та малоінвазивні способи. Тому, якщо звернутись до проктолога на перших стадіях хвороби, можна з мінімальними витратами часу й грошей повернути здоров’я, усунути дискомфорт. Діагностика проводиться на інноваційному обладнанні, а результати пацієнт отримує швидко. Якщо потрібне оперативне втручання, вам запропонують найбільш прогресивні способи з коротким періодом реабілітації.

Коли допоможе проктолог?

Ви можете прийти до лікаря за власним бажанням, коли відчуваєте таку потребу, або за скеровуванням від іншого фахівця. Поширені симптоми, з якими пацієнти звертаються до проктолога, такі:

 • болі при дефекації;
 • дискомфорт в задньому проході (свербіж, печіння);
 • поява патологічних виділень (гній, кров);
 • геморой;
 • порушення випороження;
 • анальні тріщини;
 • нетримання калу;
 • підвищення частоти позивів до дефекації;
 • запалення навколо анусу;
 • підвищення газоутворення та ін..

Під час огляду лікар проводить пальцеве обстеження. За необхідністю призначаються інші види досліджень — лабораторні тести та аналізи, відеоаноскопія, колоноскопія з біопсією, УЗД, КТ, МРТ.

За результатами діагностики встановлюється стадія захворювання, призначається консервативна терапія. Якщо медикаментозне лікування не є ефективним, застосовують інші методи, у тому числі лазерну хірургію, латексне лігування, лапароскопічну хірургію.

Поширені питання про візит до проктолога

 1. Як підготуватись до візиту?

Стандартно підготовка включає такі дії — за 24 години до прийому відмовитись від вживання напоїв та їжі, що можуть спровокувати метеоризм. Додатково, десь за 2 години до візиту, варто провести очищення кишківника. Для цього існують мікроклізми, придбати які не складно в аптеці.

     2. Яка ціна послуги?

Актуальну вартість прийому у проктолога ви можете дізнатись отримавши інформацію з сайту медичного закладу або від адміністраторів.

      3. Де знайти хорошого проктолога у Львові?

Звертайтесь в МЦ Родина. В мережі медичних центрів працюють досвідчені лікарі. Клініка оснащена провідним обладнанням. Також на базі центру є стаціонар, проводять малоінвазивні операції. Тому ви не тільки зможете отримати консультацію, але й пройти відповідне лікування.