Торичні лінзи: переваги та рекомендації до застосування

Астигматизм — патологія зору, яка виникає у ранньому віці. Вона супроводжується далеко- чи короткозорістю, очі швидко втомлюються, іноді виникають мігрені. Легкий ступінь захворювання не пов'язаний з потребою корекції зору. Високий — завдає відчутного дискомфорту, особливо, з настанням темряви. При астигматизмі офтальмологи рекомендують застосовувати торичні лінзи (ТКЛ). Критично важливо звернутися до фахівця. Підібрати та призначити засоби для корекції зору може лише офтальмолог після обстеження.

Торичні лінзи

Переваги силікон-гідрогелевих торичних лінз

ТКЛ відрізняються від інших різновидів значною товщиною. Наслідок такої особливості — складнощі в проникненні кисню до рогівки ока. Саме тому лікарі радять надавати перевагу силікон-гідрогелевим лінзам. Це інноваційний варіант, який забезпечує безперешкодне проникнення кисню крізь матеріал.

ТКЛ нового покоління мають багато додаткових переваг:

  • високий рівень комфорту. Якщо засіб корекції зору підібраний правильно, звикання відбувається швидко і без неприємних відчуттів;
  • немає протипоказань для фізичної активності;
  • різні терміни носіння. Ви можете вибрати прийнятний варіант;
  • доведена відсутність будь-якої шкоди для здоров'я очей. Потрібно лише дотримуватися правил експлуатації та догляду;
  • лінзи забезпечують повне поле зору.

Фахівці вказують і на застереження. ТКЛ можна носити лише вдень. Перед сном їх необхідно знімати. Важливо ретельно дотримуватися правил догляду для контактних засобів для корекції зору. Недбалість та порушення правил використання призводять до запальних процесів.

Де придбати ТКЛ

Великий вибір засобів для корекції зору пропонує інтернет-магазин «Лінза». Компанія розпочала діяльність у 2005 році та дуже швидко досягла лідируючих позицій на українському ринку. Клієнти вказують на вагомі переваги магазину:

  • лише сертифікована продукція надійних виробників з бездоганною репутацією. Покупці отримують гарантію якості;
  • вигідні ціни, безкоштовне доставлення замовлень, систем накопичувальних знижок;
  • компанія співпрацює з кваліфікованими офтальмологами. Вони надають фахові консультації покупцям, публікують на сайті експертні статті та огляди новинок світового ринку;
  • бездоганний сервіс. Зручний інтерфейс, інтуїтивно зрозумілий формат оформлення замовлення дозволяють робити покупки з мінімальними витратами часу. Компанія забезпечує швидке доставлення товарів у всі регіони України.

Скористайтеся послугами інтернет-магазину «Лінза». Клієнти компанії отримують комплексні переваги.