Переваги медичної лабораторії "CSD"

Здача аналізів для кожної людини є важливим показником для точного діагностування багатьох захворювань. Без сумніву, у цьому випадку потрібні точність та швидкість проведення дослідження, оскільки від них залежить правильність обраного лікування. Втрата часу на проходження аналізів у різних лабораторіях не дають змоги вчасно і якісно отримати бажані результати.

Відкриття в Україні клініко-діагностичної лабораторії «CSD» надає можливість пацієнтам отримати всі послуги клінічних обстежень, починаючи від загального аналізу крові та сечі до комплексів діагностики захворювань різних органів. Загалом, лабораторія може запропонувати своїм клієнтам більш ніж 1000 видів аналізів.

Медична лабораторія

Для того щоб отримати повну інформацію про стан здоров’я людини, медична лабораторія «CSD» виконує різноманітні дослідження у клінічному відділі, молекулярно-генетичному відділі, відділі проточної цитометрії, морфологічному та цитологічному відділі.

До переваг лабораторії можна віднести:

  • швидкість та якісність результатів, які досягаються завдяки сучасному обладнанню;
  • мінімальні затрати часу, адже за необхідності пацієнт може викликати медсестру додому для взяття аналізів;
  • можливість отримати результати на сайті медичної лабораторії, що також допомагає зберегти дорогоцінний час;
  • відкриття лабораторних офісів та пунктів прийому матеріалу у різних містах України;
  • доступні ціни, а також постійні акції та знижки на комплекси аналізів.

Кожен етап роботи у лабораторії виконується якісно: зразки транспортуються за належними умовами, процеси автоматизовані, що дає змогу уникнути помилок; обладнання та реактиви закуповуються у міжнародних партнерів, а імуногістохімічні техніки постійно контролюються іноземними організаціями.

Працівники «CSD» є досвідченими та професіональними фахівцями, які постійно навчаються в Україні та за кордоном і беруть участь у різноманітних конференціях.

Для того, щоб пацієнти могли отримати діагноз, який відповідає актуальним та належним категоріям, використовується не лише сучасне обладнання, а й постійно запроваджуються нові професійні принципи роботи, розширюються комплекси молекулярно-генетичних тестів, тераностичних маркерів.

Спеціалісти лабораторії завжди підтримують бажання пацієнта додатково отримати консультування та рекомендації, якщо він не впевнений у діагнозі, встановленому в іншій клініці. Досвідчені патологи лабораторії не лише мають глибокі знання про роботу з матеріалом для дослідження, але радяться думками із закордонними спеціалістами у випадках важких і рідкісних захворювань.

Для того щоб українці могли отримувати високоякісні та найбільш розвинені медичні послуги, «CSD» має зв’язки з важливими іноземними партнерами. Серед них:

  • велика цитологічна лабораторія Чехії «Biopticka», яка займається онкодіагностикою;
  • «Genomic Health», які є ведучим трейдером генетичного тестування із США;
  • компанія «Natera», яка дає можливість розробляти неінвазивні методи аналізу ДНК.

Головною метою клінічної лабораторії «CSD» є впровадження точної діагностики у найкоротші терміни та надання можливості кожному клієнту отримати правильні результати.