Медичні засоби для анестезії в Klikis

Медичні засоби для анестезії в Klikis

Навряд чи знайдуться ті, хто засумнівається в важливості застосування анестезії в момент серйозного хірургічного або місцевого втручання. Терпіти біль набагато небезпечніше, ніж боятися втрати від самого анестетика. Сучасні препарати добре керовані, тому їх активні речовини швидко розпадаються в організмі. А головним протипоказанням вважається алергія на будь-який компонент, що міститься в розчині.

На сайті онлайн-аптеки Klikis представлені медичні препарати, які підтримують здоров'я. Серед них засоби для анестезії різних класифікацій.

Препарати, що застосовуються в анестезіології

Існує перелік, який поділяється на кілька груп:

  • загальні анестетики (інгаляційні та внутрішньовенні);
  • анальгетики (наркотичні та ненаркотичні);
  • заспокійливі седативні та місцеві анестетики без снодійного ефекту для зниження емоційної напруги;
  • міорелаксанти, які знижують тонус скелетної мускулатури зі зменшенням рухової активності;
  • препарати інфузійної терапії для лікування критичних станів;
  • вазопресори та кардіотоники, які використовуються у профілактиці ускладнень, пов'язаних із серцевою та судинною недостатністю.

Дія анестезії – як реагує тіло

І місцева анестезія, і загальний наркоз позбавляють пацієнта больового стресу.

Зазвичай травмована зона посилає в кору головного мозку імпульс. Відбувається усвідомлення болю і відповідна реакція. Щоб не допустити цього, нервові закінчення необхідно блокувати. Саме це робить анестезія. Вона зупиняє передачу больового імпульсу в тій чи іншій ділянці мозку. Лікарський препарат порушує реакцію в мембранах клітин, внаслідок чого біль не виникає.

Якщо мова йде про місцеву дію, то ефект триває близько двох годин, при цьому свідомість людини зберігається. Емла крем з онлайн-аптеки Klikis – один з таких препаратів. Він входить до фармакологічної групи місцевоанестезуючих засобів з допоміжними речовинами. Використовується для впливу на шкіру при ін'єкціях, катетеризації судин, пункціях та поверхневого хірургічного втручання.

Загальний наркоз діє трохи інакше – пацієнт міцно спить, а його тіло розслаблене, що дозволяє хірургу безперешкодно працювати. В цьому випадку препарат поширюється на великі ділянці тіла.

На сайті https://klikis.com ви зможете побачити і придбати необхідні ліки за рекомендаціями фахівців. У кожному конкретному випадку лікар з'ясовує гіперчутливість пацієнта і тільки потім визначає класифікацію та призначення препарату.