Як правильно проводити дегельмінтизацію людини?

В людині може жити величезна кількість різних паразитів. До того ж це стосується не тільки кишечника, але і інших органів, як печінка, суглоби і м'язи, легкі, і навіть очі. Паразити можуть бути як дуже маленьких розмірів, так і справжніми гігантами за довжиною. Саме для того, щоб не бути носієм «непроханих гостей», і потрібно періодично проводити профілактичну дегельмінтизацію.

Як правильно проводити дегельмінтизацію людини?

Мережа аптек Аптека Низьких Цін пропонує дитячі та дорослі протипаразитарні препарати. Це якісні та недорогі засоби в Україні від найкращих світових виробників. Також ви можете ліки замовити онлайн з доставкою до найближчої до вас аптеки.

В каталозі сайту Аптека Низьких Цін ви також знайдете бади та вітаміни для міцного імунітету, медичні засоби гігієни (урологічні прокладки), косметику для догляду за обличчям, тілом, волоссям та порожниною рота, як зубні пасти, креми, маски, гелі, мило.

Як відбувається зараження і які ознаки?

У більшості випадків винні брудні руки. Саме тому їх потрібно кожен раз і дуже ретельно мити після відвідування туалету, після вулиці, роботи з грошима і поїздки в транспорті. Також заразитися можна купаючись у водоймі, де немає проточної води, і там купаються не тільки люди, але й тварини, такі як собаки, корови, коні - можна випадково наковтатися води, зараженої паразитами.

Є багато ознак того, що ви заразилися гельмінтами:

  • постійна втома і слабкість;

  • болі в м'язах і в області живота;

  • метеоризм і запори;

  • постійний поганий настрій, нервозність, проблеми зі сном;

  • вранці можуть спостерігатися напади нудоти. У нічний же час з'являється сильне відчуття голоду;

  • різного роду висипання на шкірі, а також свербіж і почервоніння. Це пов'язано з тим, що гельмінти отруюють організм токсичними речовинами;

  • часті простудні захворювання, а також загострення хронічних хвороб. Це також пов'язано з інтоксикацією організму, що безпосередньо позначається на імунітеті.

Є думка, що гельмінти впливають і на схуднення людини. У деяких випадках це так, але частіше за все відбувається набір ваги. Це пов'язано з підвищеним апетитом в нічний час, а також з тим, що організм накопичує шлаки, а тому порушуються обмінні процеси, що теж веде до набору ваги.

З'ясувати, чи є в організмі людини паразити, може тільки лікар. Необхідно здати аналізи, а також пройти різні обстеження.

Як найкраще проводити дегельмінтизацію?

Кращий час - осінь, коли ризик повторного зараження зводиться до мінімуму. Якщо у вас є домашні тварини, проводити профілактику потрібно двічі на рік - навесні і восени. До того ж приймати медикаменти повинні і люди, і тварини.

Є багато різних медичних препаратів для дегельмінтизації дорослих і дітей. Це можуть бути і гомеопатичні засоби, а також спеціальні аптечні ліки. Але варто пам'ятати про те, що лікування може призначити тільки ваш лікар, тому що ліки найчастіше токсичні і потрібно правильно підбирати дозування.

Вони можуть бути у вигляді таблеток, капсул або крапель. Купити добавки для лікування гельмінтозу, а також інші товари і знеболюючі препарати можна в мережі аптек «Аптека Низьких Цін».