Як скласти базовий гардероб: які речі підібрати?

Модні тренди постійно змінюються, тільки добре підібрана база залишається завжди. Саме капсульний гардероб стає тією основою, на яку покладаються навіть найвимогливіші модниці. Щоб скласти якісний «кістяк», рекомендовано придбати стильні та лаконічні сукні, костюми, спідниці, футболки та сорочки, якісний верхній одяг. Включають в базу й жіночі спортивні костюми. Всі предмети обирають ретельно, з чим допомагають впоратися корисні підказки стилістів.

жіночі костюми

 

Базовий гардероб: список актуальних речей

У будь-якому гардеробі має бути не менше 60–70% базових речей. Щоб не помилитися, рекомендовано адаптувати обраний стиль, обравши 4 речі для низу, 4 – верху, з інших можна залишити тільки 2, якщо модниці обирають багатошарові комплекти. Додатково можна придбати аксесуари за власним розсудом.

Верхній одяг

Безпрограшним варіантом стає пальто прямого крою, можна підібрати й двубортну модель. Навесні можна вибрати шкіряну куртку або легкий кардиган.

Спідничний або брючний костюм

Такий одяг вибирають так, щоб він сів ідеально по фігурі. Якщо потрібно позбутися надмірного офіціозу, можна підібрати для бази костюм прямого або вільного крою. Слід підібрати комплект нейтральних світлих або темних тонів. Рекомендовано віддавати перевагу сірим, чорним, темно-синім, коричневим, кремовим й трав'янистим відтінкам.

Сукні

жіночі сукні

Суворі та елегантні жіночі сукні обирають за фігурою. Виріб не повинен її обтягувати, але має добре прилягати до тіла. Можна підібрати для капсульного гардероба плаття з запахом або V-подібним вирізом. Щоб не помилитися під час вибору, рекомендовано використовувати правило: простий фасон й нейтральні відтінки.

Сорочки та футболки

Такі речі мають бути пошиті тільки з високоякісної бавовни. Саме такий виріб не втратить форму, не вицвіте після багаторазового прання. До колекції можна додати сорочки та футболки різних відтінків – від бежевих, рожевих та білих до чорних, сірих, синіх.

Трикотаж

У базу додають обов'язково лонгсліви та джемпери, кофтинки та водолазки, кардигани та інші практичні речі. Такі вироби можна комбінувати з будь-яким низом. Рекомендовано вибирати продукцію з дуже м'якого, але практичного матеріалу. Колір повинен бути нейтральним.

Всі вибрані базові речі повинні ідеально підходити власниці. Це в повній мірі стосується фактури, силуету, кольору, фасону. До гардеробу можна додавати речі не тільки сіро-білої гами. База допускає використання відтінків хакі, бчордо, кемел. Неоновими та яскравими можуть бути акцентні речі та аксесуари.