Історія появи бейсболок: шлях з армії до спорту

Історія появи бейсболок

У сучасному світі головний убір - це не тільки захист голови від кліматичних факторів (сонячних променів, вітру, холоду), а й створення яскравого та сучасного лука, сучасного образу. Мало того, крім усього цього, використання головного убору може, як прикрасити Ваш гардероб та загальний зовнішній вигляд, так і навпаки - спотворити і змінити його в негативний бік.

А щоб такого не відбувалося, варто ретельно підбирати для себе цей предмет нашого щоденного гардероба. Ми ж сьогодні будемо говорити про те, як звичайна кепка, яка є найбільш продаваним головним убором в світі, потрапила на сучасний ринок моди. Якщо Вам цікаво дізнатися історію настільки звичайного предмета - читайте - буде цікаво.

А перед основним блоком відзначимо, що купити бейсболку в Києві Ви можете прямо зараз. Для цього просто переходьте за посиланням і отримаєте потрібний товар поштою вже завтра. При цьому, доставка проводитися протягом найближчої доби.

Перша поява кепок в сучасній історії датується 1830 роком. Саме тоді в результаті реформи армії Франції було вирішено використовувати в якості основного головного убору саме кепки. Кепка допомагала солдату захистити очі від сліпучого сонця. Також важливо відзначити, що саме за допомогою кепок солдат на марші захищав свої очі та обличчя від дрібного дощу. Саме з цієї причини важливо було створити для військових новий головний убір, який би задовольняв цим елементарним потребам. Що власне і зробили в міністерстві військових справ Франції в середині дев'ятнадцятого століття.

Подальший розвиток та проникнення кепок в народ пов'язано зі спортом. А конкретно - з бейсболом. В середині двадцятих років бейсбол був набагато популярнішим за баскетбол. Бейсбол збирав на стадіонах десятки тисяч людей. А спортсмени, щоб захистити своє обличчя та очі від сліпучого сонця, використовували різноманітні головні убори. Тоді Федерація бейсболу Сполучених Штатів Америки вирішила уніфікувати головні убори, ухваливши використовувати виключно кепки. Пізніше вони отримали свою назву «бейсболки» від того виду спорту, в якому використовувалися. Таким чином бейсболки стали обов'язковим атрибутом для спортсменів і частиною ідентифікації фанатів тієї чи іншої команди.

Ну і на завершення цього огляду ще раз зазначимо, що купити бейсболку в Києві Ви можете прямо зараз. Для цього просто переходьте за посиланням і отримайте потрібний товар на поштою вже завтра.