Халат кімоно - завжди «на висоті»

Яка ж з прекрасних дам відмовиться завжди виглядати божественно? - Такі навряд чи знайдуться. Тим часом більшість жінок, опинившись вдома, одягаються в старі джинси, безформні вицвілі футболки, аргументуючи ситуацію тим, що такий одяг комфортний та зручний. Але, чи варто позбавляти себе радості бути завжди королевою - бути красунею вдома для улюблених людей, тим більше що зараз існує стільки ошатних та зручних варіантів домашнього одягу, серед яких є халат кімоно.

Халат кімоно - завжди «на висоті»

 

Родом зі Сходу

Халати прийшли до нас зі східних країн, де вони були верхнім одягом, рятували від холоду та спеки. Цей вид вбрання на Сході був показником статусу громадян: чим розкішнішою була тканина та вишивка на ній, тим дорожче коштував халатик, а його власник або власниця були багатшими та поважнішими.

Родом зі Сходу

У Китаї халати з особливими нашивками були уніформою для службовців, а імператорське вбрання прикрашала вишивка в образі дракона. Після хрестових походів, коли цей вид одягу перекочував до Європи, він став популярний серед лицарів. Відзначимо, що в суворі середньовічні часи він був виключно чоловічим вбранням.

жіночий халат кімоно

В Японії зародився особливий вид цього одягу - халат кімоно.

У дамському гардеробі халатики з'явилися у 19 столітті, коли прийшла мода на східні фасони. В ті часи кімоно зайняли почесне місце в дамській моді. Двадцяте століття перевів халат кімоно в розряд суто жіночого одягу.

Халати кімоно - вишуканість Сходу та розкіш Європи

Одягнувшись в халат кімоно, кожна жінка, не залежно від того худенька вона або повна, буде виглядати по-королівськи розкішно. Крім того, в такому вбранні можна зустріти неочікуваних гостей, адже воно виглядає вишукано і багато.

Халати кімоно - вишуканість Сходу та розкіш Європи

Для пошиття цього домашнього одягу переважно використовують натуральний шовк та атласні тканини.

Шовковиста матерія дарує прохолоду, зачаровує приємними тактильними відчуттями. І хоча взимку такий халатик не нагріє, зате в теплу пору стане незамінним домашнім вбранням, коли вранці або ввечері так приємно посидіти за чашкою кави або чаю з коханою людиною.

Халат кімоно красиво окреслює жіночі форми, надаючи їм особливої чарівності.

В Японії цей вид одягу був святковим вбранням, шився з шовку з розкішним забарвленням. Тканини були барвистими, прикрашені дивовижними орнаментами: квітучими гілочками сакури, витонченими, розкішними пейзажами і т.п.

Халат кімоно красиво окреслює жіночі форми, надаючи їм особливої чарівності.

Якщо хочете порадувати коханого чоловіка, то сміливо купуйте халат кімоно, тільки вибирайте якісні речі, наприклад, зшиті італійськими майстрами з натурального шовку.

Короткі та довгі, класичні та з мереживною обробкою, однотонні та з малюнками, яскраві і ніжні - халати кімоно неодмінно створять святковий настрій.

Фото з інтернет магазину жіночого одягу та білизни http://afrodita.zp.ua