Кожній королеві — своя корона

Серед безлічі прикрас на палець особливо незвичайним є золоте кільце-корона. Це ювелірний виріб символізує впевненість в собі, облагороджує і радує сяйвом розкішних каменів і металу. Найрізноманітніші кільця-корони ви знайдете в інтернет-магазині ювелірних прикрас «Голд.юа»: https://gold.ua/products/zolotye-kolca/tematika-korony. 

Кожній королеві — своя корона

Розбираємося в структурі прикраси

Кільця-корони складаються з трьох частин:

  • основи. Мова про обід, зачасту інкрустований доріжкою з каменів, що має гравіювання, з ажурним плетінням;
  • зубців. Це верхні частини прикраси. Зубці особливо ретельно всипають розсипом коштовних каменів або роблять їх максимально помітними за рахунок хитромудрої форми;
  • вершини. Мається на увазі пікове закінчення кожного зубця.

Весільні, трансформери, з двосторонніми зубцями

Інтернет-магазин «Gold.юа» пропонує вашій увазі цілий каталог кілець, виконаних у формі корони. Там є прикраси у вигляді тіари або діадеми, з вінцем в формі царського головного убору і безліч інших не менш вражаючих моделей.

Розрізняють декілька видів кілець-корон:

  • весільні. Парна прикраса для жінки та чоловіка. Оригінальні, багатозначні і дуже особисті обручки;
  • трансформери. Ця незвичайна прикраса складається з двох частин, які стикуються між собою за допомогою ідеального прилягання зубців. В результаті кільце можна трансформувати в широку модель з золота/платини/срібла. Якщо ж такий обід роз’єднати, то отримаємо два повноцінних кільця-корони;
  • з односторонніми та двосторонніми зубцями;
  • кладахське кільце. Нестандартний варіант виробу, виконаний у формі двох долонь, які утримують короноване серце.

Як правильно носити

Як правильно носити

Незвичайну коштовність потрібно носити, дотримуючись кількох основних правил. Кільце надягають тільки одним способом: зубці мають дивитися в бік пальців. Юні модниці можуть використовувати незвичайну коштовність як кулон на ланцюжок або браслет. В цілому ж носити таку прикрасу краще на великому, безіменному або вказівному пальцях. У рідкісних випадках доречно надіти кільце-корону на мізинець.

Пам'ятайте, що цей ювелірний виріб не терпить простого вбрання. Тобто одягти це колечко під пляжні шорти та шльопанці буде моветоном. Чим яскравіша та масивніша прикраса, тим більш продуманим і розкішним зобов'язаний бути вбрання дами.