Як вибрати обручку?

Як вибрати обручку?

В ідеалі, ви будете носити обручку протягом усього життя, тому й до вибору потрібно підійти відповідально. Головна умова - практичність. Яким би вишуканим не був дизайн кільця, воно не має чіплятися за одяг і викликати дискомфорт під час носіння.

Метал

Класика - золото. Не обов'язково червоне, можна віддати перевагу жовтому, білому, рожевому, або ж платині. Срібло набагато м'якше золота, тому для збереження первісного вигляду його доведеться іноді знімати.

Найдалекоглядніші пари віддають перевагу комбінованим моделям. Кілька тонів металу в одній прикрасі дозволять гармонійно поєднувати його з іншими ювелірними виробами. Можна вибрати різні варіанти оформлення для чоловіка і жінки.

Дизайн

Всі обручки поділяють на два види:

Класичні. Найбільш затребувані прикраси, адже класика завжди в моді. Їх вартість залежить від ціни грама металу, немає подорожчання за рахунок декорування. Бренд «КЮЗ» пропонує обручки за цінами від виробника:

Класичні обручки

Класична обручка з золота 585

Прикраси виконані в кращих традиціях класики з золота 585-ї проби.

Декоровані. Сюди відносять вироби з гравіюванням, алмазної огранюванням, ажурні або кільця з самоцвітами. Той же виробник «КЮЗ» пропонує величезний асортимент - від стриманих до екстравагантних рішень. Ніжно і витончено виглядає обручка зі вставками з трьох діамантів:

Декоративна обручка

Декоративна обручка від КЮЗ

Прекрасний вибір для романтичної пари. Оригінальне рішення - прикраса з поєднанням червоного та білого золота:

Корисні рекомендації

Не варто купувати ідентичні кільця, якщо смаки нареченого і нареченої не збігаються. Кожен може підібрати варіант до душі і відчувати задоволення від своєї прикраси.

Вузькі або, навпаки, широкі кільця привабливо виглядають на тонких, довгих пальцях. Вузькі або, навпаки, дуже широкі моделі добре виглядають на довгих і тонких пальцях. Якщо пальці товсті, оптимальна ширина - від 4 до 6 мм. За середньої довжини ідеально підійдуть кільця від 2 до 6 мм. Для чоловіків краще вибирати прикраси шириною від 4 до 8 мм.

Обручки з самоцвітами або класичні моделі вже є певним символом. Але деякі пари прагнуть наділити їх особливим, їм одним близьким змістом, тому замовляють кільця для заручин з гравіюванням.

За матеріалами сайту інтернет-магазину ювелірних товарів від виробника Kuz.ua.