Оригінальні італійські сонцезахисні окуляри Bottega Veneta

класика та вітонченість форм

Оригінальні італійські сонцезахисні окуляри Bottega Veneta

Шанувальники преміум-класу не залишать без уваги продукцію італійської компанії, яка стала популярною в багатьох країнах. Досить просто поглянути на ці окуляри, щоб оцінити їх вишуканість. Дизайнери попрацювали на славу, адже окуляри Bottega Veneta неможливо сплутати з жодною іншою торговою маркою. Крім унікального в усіх відношеннях зовнішнього вигляду, окуляри можуть похвалитися довговічністю. Для виробництва використовують тільки найкращі матеріали, якість яких багаторазово перевірено. Друга перевага - ергономічна форма, яка повторює контури обличчя. Більше не потрібно хвилюватися, що дужки будуть занадто тісними. Людина навіть не помітить, що надягла якісні сонцезахисні окуляри.

Модникам і модницям на замітку

Кожна людина неповторна, тому виробник подбав про дійсно великий вибір кольорів та форм. Незалежно від естетичних уподобань, окуляри краще придбати в офіційному магазині. Наявність ліцензії та документа, зміст якого підтверджує співпрацю з виробником, зроблять покупку вигідною. По-перше, не доведеться переплачувати посередникам, а, по-друге - завжди можна бути впевненим в якості. Варто тільки перейти до опису характеристик обраної моделі, щоб насолодитися поєднанням якості та стилю. Вся продукція пройшла обов'язкову сертифікацію. В тому числі, проведено контроль пропускної спроможності встановленого скла. Всі сонцезахисні окуляри, представлені в каталозі, захистять очі від УФ-випромінювання.

Історія компанії сповнена доленосних рішень

Перша згадка про бренд Bottega Veneta відноситься до 60-х років минулого століття. У ті роки «Венеціанська майстерня», як себе раніше називала компанія, представила на ринку перші окуляри для прекрасної половини людства. На перших порах виробництво було спрямоване на інші будинки-мод, але в середині 70-х років на ринку з'явився самостійний бренд окулярів та аксесуарів - Bottega Veneta. Сьогодні в каталозі виробника десятки неповторних моделей:

  • «Вільні стрілки»;
  • «Далека веселка»;
  • "Поза часом";
  • «Закон вічності» і так далі.

Співробітники фірмового магазину допоможуть обрати модель, спираючись на характеристики обличчя клієнта. Придбати вподобану модель можна з доставкою всією територією України. Менеджер повідомить деталі на етапі підтвердження і подальшого оформлення замовлення.