Поради жінкам про те, як гарно взути свого коханого чоловіка

Поради жінкам про те, як гарно взути свого коханого чоловіка

Як добре, що минули часи, коли чоловіки мали дві чи три пари взуття, серед яких – домашні капці, туфлі на роботу, потім ті ж самі туфлі, тільки помиті та змащені гуталіном на свято, та кросівки на всі інші випадки. Сучасний чоловік, особливо якщо він переймається своїм іміджем та має гарний смак, обов'язково піклується про те, щоб мати кілька пристойних пар взуття на кожен випадок окремо. А якщо не вистачає часу, за нього це зробить турботлива та любляча дружина, чи не так?

Щоб виконати свій подружній обов'язок не в загальноприйнятому сенсі, а в тому, що стосується нагляду за зовнішнім виглядом свого чоловіка, і не помилитися з вибором, уважно вивчить класифікацію чоловічого взуття. Не дуже складно, як на порівняння з жіночим, але варто уваги і запам'ятовування. 

Туфлі

Про цей вид взуття всім відомо. Але він має багато підвидів, в яких ви можете спробувати розібратися на дозвіллі. Щонайменше запам'ятайте, що чоловіки не дуже люблять зашнуровувати, тому зі шнурками, чи то без них, будуть засовувати ногу до туфлів, як є. Тому потурбуйтесь про наявність у межах доступу спеціальної ложки, що полегшує процес взування.

Сандалі

Дуже популярне літнє взуття, яке, нажаль, ніяк не підходить для офіційних та ділових зустрічей. Тому буде вживатися лише у відпустці та для прогулянок у вихідні. Незважаючи на те, що носити їх зі шкарпетками вважається моветоном, деякі тільки так і роблять, виглядаючи при цьому дуже кумедно.

Кеди

В минулі часи таке взуття використовували хіба що на уроці фізкультури, або під час гри у футбол. Зараз молодь використовує їх у якості повсякденної пари. Адже вони такі зручні та практичні. Тканинний верх, здебільшого просочений спеціальним складом, та вулканізована гумова підошва – що ще треба, щоб дійти до краю Всесвіту? Зважаючи на це, купувати таке взуття одруженим чоловікам рекомендується з обережністю.

Сліпони

Такі приємні, бо відкриті і не потребують зусиль для взування, черевики. Тому літні чоловіки віддають перевагу саме цьому типу взуття. Жінкам вони теж подобаються, тому передбачлива господиня бере на сезон по дві пари для себе, чоловіка, мами, татуся та ще й діточок. І ніхто з її родини не страждає від хвороб або пошкодження ступень.

Мокасини

Такі собі штиблети, змайстровані хитромудрими північноамериканськими індіанцями зі шкір тварин, на яких вони полювали. Сучасні виробники навчилися робити їх з будь-якого добротного матеріалу. Але тільки так, щоб зберегти основну ідею практичності взуття на товстій підошві.

Про капці та кросівки всі й так знають. Адже одного та іншого забагато не буває, особливо для тих, хто любить приймати гостей і ходити пішки, а не витрачати сімейний бюджет на паливо для двигуна своєї тачки. А жінкам ще одна безкоштовна корисна порада: стежте за якістю і цілісністю взуття вашого чоловіка. Тому що добрі та зручні вироби – ключ до здоров'я, гарного настрою і фізичної активності.