Сумки-бананки для чоловіків: чи варто купувати

Що таке сумки бананки

Ми звикли до того, що бананки є у реалізаторів на базарі, у кондукторів в транспорті. Вони використовують їх для зберігання грошей. Це дуже зручно. Сучасні чоловіки також встигли оцінити переваги сумок саме такої форми. Їх виробляють з різних матеріалів. Але найякісніші та найпривабливіші моделі - з натуральної шкіри. 

Вибір є

Купити чоловічу сумку бананку зараз не проблема. На сторінці інтернет-магазину https://inbag.ua/cholovichi-sumki-bananki.html є гарний вибір. Причому не лише у звичних тонах - чорному та сірому. Є й зелені, червоні. Всі вони - з якісної італійської шкіри. На будь-який смак, для будь-яких цілей.

Для чого купувати

Дехто скаже, що мати чоловікові саме такий аксесуар не варто. Але ж це не так. Ніяка сумка не зрівняється за функціональністю з цією. Лишень подумайте. Як добре за її допомогою тримати все під рукою. І як легко контролювати безпечність того, що в ній є. 

Як і коли носити

Носять бананку на поясі: на боці, животі чи спині. Комусь зручно перекинути її через плече. Спортсмени можуть взяти її на пробіжку. Бізнесмени - використовувати щодня, щоб завжди мати швидкий доступ до її вмісту. При цьому руки залишаються вільними, що дуже полегшує життя. Єдина рекомендація: не одягати її на діловий костюм. Це не виглядає естетично та природньо.

Що покласти

Незважаючи на доволі маленький розмір, в бананку влізе багато речей. А саме:

  • ключі від автівки, квартири;
  • гроші;
  • документи;
  • смартфон;
  • серветки;
  • носовичок;
  • пляшечка будь-чого;
  • ліки.

Можна покласти цигарки з запальничкою. Як варіант - ніж, карти, презервативи… Тобто найнеобхідніші речі там помістяться. 

Які вигоди придбання бананки

Крім практичності та зручності є ще деякі позитивні моменти:

  • безпека. Це найкращий спосіб зберегти цінні речі. Злодіям буде важко, навіть неможливо, дістати щось з неї. 
  • Стиль. Така сумка модна. Її доречно застосовувати не тільки в стилі кежуал. У діловому образі вона також має право на існування. Треба лише вміти гармонійно поєднувати її зі своїм одягом. Для цього використовуйте дзеркало. Або запитайте поради у тих людей, які “в темі”.

Отже, чоловіки, не нехтуйте такою зручною річчю! Жінки, купуйте її своїм рідним та знайомим! Сумка бананка - надійний помічник. Вона стане у нагоді в подорожі, по дорозі на роботу, на прогулянці з собакою. Та будь-де. Саме такий виріб вже давно став гідною альтернативою колись популярній барсетці. Будьте у тренді!