Тканина атлас: характеристики матеріалу

Тканина атлас

Любительки крою та шиття прекрасно знають, що тканина атлас має дуже ошатний зовнішній вигляд. Матеріал гладкий, красивий, обладає гарним шикарним блиском. Виготовляється матерія на основі синтетичних або натуральних шовкових волокон. Традиційно прийнято вважати, що цей матеріал винайшли в Китаї. У перший час, природно, він проводився під грифом секретності і тільки з натуральних шовкових ниток, здобутих від тутового шовкопряда.

Простий народ не міг дозволити собі зшити атласну сорочку або штани, хіба що пояс. Також прості ткачі не знали секретів атласної тканини. Сьогодні все змінилося і матеріал доступний для будь-якої любительки рукоділля, яка бажає порадувати себе розкішним вбранням, виготовленим з такого матеріалу.

Де купити тканину атлас?

Звертаючись до звичайного бутику та салону, який реалізує елітні тканини, доведеться переплатити. Щоб на атлас ціна не викликала здивування і справжнього шоку, варто звернутися до інтернет-магазину https://ricci.com.ua/satin-taffeta-brocade. Тут продається якісний щільний атлас, який не вважається дешевою тканиною.

Хоча, справедливості заради треба відзначити, що тканина, зіткана на основі натуральних шовкових ниток завжди буде коштувати дорожче. У неї більш якісні експлуатаційні та естетичні характеристики. Штучний матеріал хоча й виглядає дуже красиво, але все ж він не такий ефектний, незважаючи на високу вартість. Який матеріал вибрати? Вирішувати тільки рукодільниці, яка вирішила пошити для себе атласне вбрання або декор для кімнати міської квартири, котеджу.

Як купити атлас в Києві?

Для початку потрібно визначитися з призначенням матеріалу. Якщо хочеться виготовити жіночий костюм зі щільною спідницею, яка має драпірування, цікавий зовнішній вигляд, підійде тканина тафта, яка вважається похідною від атласу. Такий матеріал виготовляється з бавовни, полімерних та синтетичних ниток. Матеріал теж має глянсову поверхню, хоча нагадує собою сильно пом'ятий текстиль.

Тафта ідеально підходить для виготовлення спідниць зі складками або без складок, добре тримає первісну пишну форму. На основі тафти шиються чоловічі ошатні костюми, гардероб для артистів:

  • кіно,
  • телебачення,
  • цирку,
  • театру.

Атласні матеріали доброї якості, у великій різноманітності пропонуються в інтернет-магазині з гуманними, конкурентоспроможними цінами. Тут продається не тільки гладкий однотонний матеріал, але й тканина з малюнком, призначена для виготовлення предметів гардероба, декору, оздоблення, хенд мейд.