Як підібрати ідеальний купальник

Як підібрати ідеальний купальник

Перед початком нового пляжного сезону знов стає актуальною тема вибору купальника. Щоб виглядати привабливо треба підібрати собі купальне вбрання, щоб воно ідеально пасувало фігурі, кольору шкіри, волосся, та і взагалі гармонійно виглядало. А враховуючи, що в Україні успішно продається продукція відомого австралійського бренду Seafolly 2018, нам залишається просто підібрати купальник за типом фігури.

Купальник для фігури типу «пісочний годинник»

Підібрати купальник для фігури типу пісочний годинник

Купальник для фігури типу «пісочний годинник»Якщо всю зиму ти не сиділа на місці, обійнявши банку згущенки, а старанно займалася собою та приділяла достатньо часу спорту, напевно до початку сезону твоє тіло ідеальне й підтягнуте. Якщо при цьому ти не скаржишся на пропорції і можеш віднести свою фігуру до типу «пісочний годинник» (стегна й плечі майже однакової ширини, талія яскраво виражена), то можеш сміливо обирати собі бікіні: цей тип купальників створений саме для власниць ідеальних голівудських пропорцій.

Фігура типу «груша»

Підібрати купальник для фігури типу груша

Купальник для фігури типу грушаВласницям фігури типу «груша» (стегна помітно ширші, ніж плечі) стилісти радять обирати модель купальника, яка візуально зменшувала б стегна та збільшувала плечовий пояс. Верх купальника має бути з застібками або зав'язками навколо шиї - такий нехитрий прийом візуально розширить плечі. Також прекрасно виглядатиме купальник типу «бандо» - без зав'язок на верхній його частині. Трусики краще підбирати звичайні, без надмірного декору: з боків на них не має бути бантиків або зав'язок, оскільки це візуально розширює стегна.

Купальник для фігури «перевернутий трикутник»

Підібрати купальник для фігури типу трикутник

Купальник для фігури типу перевернутий трикутникЯкщо твою фігуру можна віднести до типу «перевернутий трикутник» (плечі помітно ширші за стегна), тобі потрібно вибирати купальник таким чином, щоб відвернути увагу від плечового пояса і акцентувати його на ногах та стегнах. В цьому випадку рекомендується звернути увагу на купальники з широкими бретелями. У нижній частині вітаються і зав'язки, і банти, і рюші, і волани - вони візуально збільшують стегна. Дівчатам з вузькими стегнами дуже йдуть шортики - вони створюють горизонталь, завдяки якій нижня частина тіла виглядає гармонійно.

Підбираємо купальник для фігури типу «прямокутник»

Підібрати купальник для фігури типу прямокутник

Купальник для фігури типу прямокутникВласницям типу фігури «прямокутник» (коли талія практично не виражена) потрібно підбирати купальник, який буде створювати ілюзію, що плечі й стегна є ширшими, ніж талія. Відмінне рішення - монокіні - злиті купальники з несподіваними та сміливими силуетами. Вони привертають увагу до талії, роблячи на ній особливий акцент, і, до того ж, виділяють з натовпу своїм екстравагантним кроєм.

 

Великий розмір

Підібрати купальник великого розміру

Якщо ти обладаєш пишною фігурою, варто звернути увагу на злиті купальники з яскравими малюнками та щільними широкими бретелями. Строкатий візерунок відверне увагу від недосконалостей фігури, а широкі бретелі будуть підтримувати груди і злегка підтягувати животик.

Маленькі груди

Підібрати купальник для фігури якщо маленькі груди

Дівчатам з невеликими грудьми й бажанням її візуально збільшити підійдуть купальники з яскравими принтами, драпіруванням, стразами, декоративними вставками та вишивкою у верхній частині - такі деталі створюють ілюзію об’єму. Також не варто забувати про чашки push up.

Як вибирати купальник

Опинившись в примірочній, не шкодуй час на те, щоб протестувати вподобану модель купальника. Покрутившись, поприсідай, пострибай: він має сидіти щільно, і при цьому тобі в ньому має бути комфортно. Якщо він хоч трохи замалий, купувати його не варто - краще вибрати купальник, який ідеально підходить тобі за розміром.

Аксесуари до купальника

Аксесуари до купальника

Не забувай про те, що твій образ можна зробити ще більш чарівним та стильним за допомогою аксесуарів. Підбери до купальника зручну і красиву сумку, в яку поміститься все необхідне, і не забудь про легку пляжну туніку, яка не обмежує рухів і відмінно виглядає одягненою поверх твого пляжного костюма.

Взуття до пляжного вбрання

На пляж потрібно приходити в ідеально зручному взутті, в якому не ковзає нога. Кращий варіант - гумові сланці, які не бояться контакту з водою, підкреслюють ідеальний педикюр та зі смаком обраний купальник.

Отримуй задоволення!

Вибір купальника - одне з найприємніших занять на планеті, якщо підійти до нього підготовленою. Озброївшись вище наведеними порадами, ти обов'язково насолодишся процесом і підбереш собі ідеальне пляжне вбрання, яке зробить тебе зіркою будь-якого курорту.