Види тканинних ролет: як вибрати?

Види тканинних ролет

Ролети – це тканинне полотно різної щільності й фактури, яке оснащено механізмом управління для намотування полотна на вал. Цей механізм дозволяє опускати й підіймати жалюзі до потрібного рівня, а також фіксувати їх.

Таким чином Ви регулюєте кількість сонячного світла, яке буде проникати до приміщення. Тканинні моделі можна встановити на різні віконні профілі – як на металопластикові, так і на дерев'яні.

Які переваги у тканинних ролет?

Все більше людей встановлюють саме такі ролети, адже вони:

  • не мнуться;
  • не тьмяніють на сонці;
  • мають покриття, яке відштовхує пил;
  • антистатичні;
  • оснащені кількома механізмами управління.

Що варто врахувати

Римські штори, роликові та шведські тканинні жалюзі – популярний, універсальний вибір для кожної кімнати. Перший варіант доволі стильний, але при постійному використанні їхні шнури потребуватимуть заміни з плином часу.

Тканинні ролети дуже практичні для кухонь і ванних кімнат, адже їх захисне покриття робить конструкцію придатною для вологого навколишнього середовища. Шведські штори виглядають досить легкими, але можуть дещо втратити свій вигляд, якщо вони будуть відкриватися та закриватися досить часто.

У кімнатах, які мають різні функції, найкраще поєднати жалюзі та штори. Тоді Ви матимете конструкцію, яка підходить для будь-якої пори доби. Жалюзі з підкладкою затемнення ідеально пасують до спалень, особливо коли вони повністю закривають каркас і/або з’єднані з фіранками. Тканинні ролети візуально додадуть кімнаті з кількома вікнами більше простору та затишку.

У кімнатах для маленьких дітей завжди встановлюйте жалюзі, які є бездротовими або мають пружинний механізм. При цьому важливо ретельно дотримуватися інструкцій щодо монтажу. Конструкція дозволить Вам краще контролювати кількість світла, яке має потрапити до кімнати.

Як вдало підібрати стиль оформлення вікна

Як вдало підібрати стиль оформлення вікна

Смугасті римські жалюзі на подвійних вікнах представляють собою поєднання кольору та візерунків за певною схемою. Вигнувшись над рамою, при піднятті вони залишають відкритими вікна, дозволяючи максимальній кількості світла потрапити до кімнати.

Квітковий принт на цій рулонній шторці оживить невиразну кімнату, роблячи акцент на вікна. Легка тканина забезпечить такий ефект, що кімната буде виглядати світлою, навіть коли конструкція опуститься.

Венеціанські жалюзі вважаються більш функціональними. Зазвичай їх встановлюють у житлових приміщеннях, добре вентильованих ванних кімнатах, кухнях та зимових садах. Можна легко вибрати з широкого спектру дерев'яних, фарбованих дерев'яних та металевих моделей.

Шведські штори виглядають дуже привабливо. Вони виготовляються з використанням двосторонньої панелі з тканини та витяжної системи. Ви можете придбати штори у тому ж оформленні, що й дизайн інтер’єру з двох сторін або підшукати модель із контрастним відбитком на зворотному боці. Шведські штори часто кріплять до внутрішньої рами вікна чи дверей, щоб добре їх зафіксувати.

Поєднання ролетів зі шторкою дає Вам більше гнучкості, коли справа доходить до фільтрації світла. Такий симбіоз допоможе ізолювати наскрізні вікна. Виберіть прості моделі або візерунком, який пов’язаний із загальним дизайном кімнати кольором або стилем.