6 порад, як комбінувати ювелірні вироби в образі

як комбінувати ювелірні вироби

Сучасний світ моди завжди дивував своїм різноманіттям. Модниці намагаються дотримуватися основних тенденцій, щоби завжди бути красивими. Ідеальний образ – це не тільки модні речі, але й вдале поєднання аксесуарів. Особливо це стосується ювелірних прикрас.

Є такі жінки, які намагаються одягнути якомога більше прикрас, щоби продемонструвати свій статус. Але це грає з ними злий жарт. Образ повністю зіпсований.

Здається, що ніхто не хоче повторити такі ж помилки. Якщо врахувати деякі елементарні поради, то навчитесь не тільки правильно вибирати ювелірні вироби на https://oniks-online.com.ua/, але й вдало їх поєднувати між собою. Тим паче інтернет-магазин «Онікс» приготував стільки цікавих моделей.

Створюємо ідеальну комбінацію

  • Головне правило: не більше 3-х прикрас. Ви повинні лише розставити акценти, а не одягнути усі аксесуари. А тепер детальніше.
  • Поєднання золота та срібла вважається несмаком. Це ж стосується комбінації золота різних відтінків.
  • Звертайте увагу і на дорогоцінне каміння. Не варто комбінувати між собою діаманти, смарагди, сапфіри, рубіни, особливо великих розмірів. Так вони втрачають свою особливість.
  • Є масивна каблучка або такі ж сережки? В такому випадку в образі повинна бути лише одна прикраса.
  • При виборі комплекту враховуйте особливості своєї фігури. Масивні прикраси мініатюрним дівчатам ніяк не пасують. Це ж стосується тоненьких браслетів на широкій руці.
  • Не забувайте про вік. Екстравагантні форми, поєднання каучуку та шкіри – для молоді ідеальні набори. Жінкам у віці – класичні варіанти зі вставками.
  • Збираєтеся на роботу – мінімум прикрас стриманого оформлення. Вони не повинні привертати до себе увагу.

Ідеальна комбінація ювелірних виробів

Для вечірніх заходів масивні сережки чи каблучка підходять найкраще. Вони повинні гармоніювати з одягом.

Не варто забувати про те, що усі прикраси мають повністю відповідати стилістичному оформленню. Погодьтеся, що класичний костюм та намисто в етнічному стилі – невдале поєднання. Це ж стосується стилю бохо та елегантних сережок.

Враховуючи усі поради, зможете вдало завершити образ. А ще це можливість продемонструвати свій настрій. Згадайте знамениту Маргарет Тетчер, у якої до кожного образу були свої брошки.

Збирайте свою скриньку і дивуйте всіх ідеальним смаком. З інтернет-магазином «Онікс» завжди виглядатимете бездоганно. Будьте красивими та стильними.